Как да си намеря добър лекар за секцио в Майчин дом?

  • 1 751
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Предполагам, че важното е да е с много опит. Ако можете кажете от кой имате впечатления в Майчин дом.Мерси.

# 1
  • Мнения: 596
Аз съм доволна от д-р Анатолий Дуковски.

# 2
  • Мнения: 581
Имам лоши спомени от някога...д - р Дяволов Sad макар че доста мами го хвалят.
 Знам един много добър лекар, но незнам дали прави секцио - доктор Марков.  Simple Smile
Успех  и леко раждане.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 243
Доктор Манчев newsm10

# 4
  • Мнения: 7 375
               Аз пък те съветвам да бягаш далеко от Майчин дом.Д-р Дуковски е един от тези ,на които не бих поверила да акушират на кучето ми. Mr. GreenИ до днес не мога да си простя ,че не отидохме в друга болница.Детето ни е с акушерска пареза от спора дали да е секцио или нормално раждане.Съдя болницата и не искам да чуя за нея.А ако все пак искаш там намери си доктор доста по рано и си плати,за да не ходиш по наште мъки.  bouquet

# 5
  • Мнения: 55
Когато ме приеха в Майчин дом д-р Дуковски беше на смяна, вярно че бях с уговорка(не с него) но той въобще не дойде да ме погледне, прегледа само майките от другата страна преди да му свърши смяната и изчезна.
Няколко дни преди това една приятелка ражда при него с уговорка, незнам как я е шил, но се наложи пак да ходи при него и да му плаща допълнително, 2 години по-късно се наложи да й правят друга операция заради някакви усложнения.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 392
Д-р Димитър Гунев. Не разбрах обаче дали секциото ти е по желание, защото моят лекар /това е той/ не е много фен на самооценките :0 Аз много се страхувах от разни неща и исках секцио /без причина основателна/ и той не разреши. Родих нормално за 10-тина минути и бях безкрайно благодарна за грижите му.  bouquet

# 7
  • Мнения: X
д-р гунев или д-р диков.аз раждах при д-р диков и съм много доволна,той е голям специалист и човек.

# 8
  • София
  • Мнения: 896
Д-р Гунев, отличен лекар и Човек. Grinning

# 9
  • Мнения: 120
Проф. Димитров  Peace

Общи условия

Активация на акаунт