Някой ползвал ли е....

  • 578
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 949
...билкови продукти за уголемяване на бюста.
Действат като елементите на продукта регулират кръвната циркулация на гърдите и възстановяват секрецията на млечната жлеза.Не съдържат хормони
Вчера видях рекламата в списание Журнал.
Струват 69.00 лв.

# 1
  • Мнения: 6 889
Аз не съм, но и не бих пробвала, защото не вярвам на такива неща.

# 2
  • Мнения: 1 353
Аз не съм, но и не бих пробвала, защото не вярвам на такива неща.
Peace

# 3
  • Мнения: 5 299
Все си мисля, че ако имаше ефект от тези неща - пластичните хирурзи щяха да умрат от глад. Confused

# 4
  • Мнения: 5 577
Все си мисля, че ако имаше ефект от тези неща - пластичните хирурзи щяха да умрат от глад. Confused

Ти па кво ще уголемяваш?  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 238
много ФАНТАСТИЧНО ми звучи някакси, БейбИту е права

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Оооооооооо, пробвах ги.........! Само че, тогава струваха 130 лв.+10 лв. за доставката #Cussing out! Вземи ги, пробвай ги и после ела се оплачи, как си изгоряла със 70 лв. Twisted Evil.

# 7
  • Мнения: 2 910
Не вярвам на такива реклами Naughty

# 8
  • Мнения: 5 622
Естествено, че не действат. Има и разни кремове, таблетки и ккаво ли не..В Америка съм гледала и релама на специален за целта сутиен, който чрез нещо като изсмукване, издърпване, приложено на гърдата определено време, стимулирало растежа по естествен начин и тя увеличавала обема си.... Забравих как се казаваше, иначе щях да ви извадя от нета да видите изобретението, много е смешно  hahaha

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Много измислено ми изглежда.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Все си мисля, че ако имаше ефект от тези неща - пластичните хирурзи щяха да умрат от глад. Confused

Много правилно  smile3521

# 11
  • Мнения: 88
Според мен това са пълни измислици. Имам приятелка в Америка , която се мажеше с нещо такова и пиеше хапчета за увеличавне на бюста  , но резултат нямаша.Резултата дойде когато легна "легна под ножа".

Общи условия

Активация на акаунт