Комплект за хранене или просто купичка с капак?

  • 637
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 567
Здравейте,

Този комплект за хранене ми се вижда много удобен: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_79&products_id=2443
но купичката няма капак.

Моля ви за съвет: Проблем ли е, че купичката няма капак  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 140
Разбира се, че не е проблем.
Нашата купичка беше от комплект на Дисни - чинийка, купичка, чашка.

# 2
  • Мнения: 4 428
Илиянче, това комплектче изглежда много удобно, но аз толкова пари не бих дала. След годинка децата ще се хранят в нормални порцеланови съдове и не мисля, че си заслужава, но ти си решаваш.
Аз имам няколко купички и всичките са с капачета. Като се замисля няма особено значение дали има капак или не, защото аз давам пюрето веднага, след като го подгрея. Капаче слагам само, като давам ново пюре и него го приготвям отделно, а основната част я опривам с капаче, за да не изтива, докато дойде неин ред.
Ако знаеш какви готини купички гледах в Бонжур тези дни. Порцеланови, много симпатични на патенца. Но още ни е рано за такива прибори. За това си прецени  Grinning

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За една купичка и две лъжички 44 лв newsm78 #Crazy Има толкова сладки комплекти чашка, чинийка, купичка и лъжичка по 3-4 лв. Аз през седмица купувам  купичка, или чашка само защото ми харесва и е с различна картинка. И въпреки това пак понякога яде в нашите порцеланови.

# 4
  • Мнения: 2 109
аз пък му давам от едни квадратни пластмасови купички от метро. по 95 ст, шарени. ъгълчето на купичката е много удобно за лъжичка, цветовете са много ярки, и са евтини.
само че са леки и нестабилни, като се храни сам ще трябва други май. а капак изобщо не трябва. ползвам фолио, ако се наложи да го прибера в хладилника.

# 5
  • Мнения: 567
Благодаря ви, момичета,
Близки хора искат да направят подарък на малката и аз харесах комплектчето. Аз непрекъснато съм в движение и често пътуваме. Харесва ми, че лъжичките си имат и те кутийка. Но се чудех дали купичката ще е функционална без капак.
Знам, че излиза скъпо, но това е нормално за Чико. Но досега каквото съм купила на Чико си е струвало парите. Не правя реклама  Wink въпреки, че така прозвуча.

Благодаря за отговорите  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 1 000
Има много хубав комплект на Канпол .....има го във Фантастико
купичка с капак....вилица....лъжица....и чаша....стават и за микровълнова Simple Smile и не е толкова скъп

# 7
  • Мнения: 3 216
Вьх. Уби ма. Що толкоз много пари Wink
На моя син сьм му взела 4 купички за 2 лева с капачета и клапи за топьл вьздух,шарени са и са подходящи за микровьловатата. Льжичката ни е за 50 ст.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Божкееее, какви са тия цени, бре?!? Танти си кара с купичка от магазина за 1лв. Наскоро й купих нова, защото старата ми трябваше, за да си разтварям боята за коса в нея. Има си капаче, става за микровеле, а струва 1.50лв.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Купих точно такава купичка на Чико. Изобщо не ми беше удобна. Доста плика и широка- трудно се загребва. Изобщо не я използвах, а Нели си я присвои като играчка.
Иначе по темата- много съм доволна от приборите, купичките и чашките на
Има и цели комплекти. Продават се в Малечко :


# 10
  • Мнения: 1 114
ние имаме същата купичка и същите лъжички. не си спомням точно колко струват- може би не повече от 30 лв., защото съм ги купувала отделно. Купичката е много удобна, защото има специално ръбче за "изтриване" на лъжицата, за да не капе от нея. Става и за микровълновата. Не е проблем , че няма капаче.
Имаме и купата с капаче. Тя има резервоар отдолу, който се пълни с гореща вода и запазва храната топла.

# 11
  • Мнения: 5 228
Това, което ти е предложила Трилиън като вариант (комплекта) е много по-удачно. Стлува около 50 лв., но ще го ползваш много по-дълго време.

# 12
  • Мнения: 3 886
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=494&osCsid … bb5ffb5fc0ff6e53d аз си купих от тези  подарих едната защото 3 бр са ми много сега ползвам само 1 та  а всъжност теретата си седи  чисто нова.но са ми много удобни.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт