Кога махнахте музкалната играчка...

  • 919
  • 19
  •   1
Отговори
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Дъщеря ми започна да се изправя и разхожда из креватчето и все да си дърпа играчката newsm07.Та се замислих дали да я махна или да я оставя още време.Понякога се заглежда в нея и и се радва.Вие кога махнахте вашите?

# 1
  • Мнения: 1 639
Ако детето стига играчката и тя има опасни ръбове , по-добре я махни .

Аз такава играчка не съм слагала .

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 765
Нашата играчка беше мекичка / от плат/. Не ми се наложи да се замислям тъй като бабата я строши почти веднага. Все още се търкалят из къщи играчките закачени на нея.
Ако детето стига играчката и тя има опасни ръбове , по-добре я махни .

И аз мисля така.

# 3
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Не бих казала,че има ръбове.Играчките са плюшени.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Свалих я преди седмица,защото вече се опитваше да я счупи/дърпа я ,а така може да се нарани/.Играем си с играчките-и нашите са плюшени,но за 2-3 минутки ако реша мога пак да я сглобя.

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз я махнах също като започна да се изправя и да я дърпа. Казвате, че са плюшени играчките, ами пръчките на които са закачени?На мен най-опасни ми се видяха те.Едни такива дълги и тънки...

# 6
  • Мнения: 2 784
Като стана на около 9 месеца. И нашата беше с плюшени играчки.

# 7
  • Мнения: 5 299
Викториа и видя сметката на 6 месеца още. Почна да дърпа плющените риби, и тя спря да се върти. Махнах я, и до ден днешен си играе само с музикалната китийка. Много й се радвва.

# 8
  • Мнения: 2 019
според мен я махаи

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оставила съм я.Хваща я,дърпа я,мята я.Не виждам причина да му я махам при положение,че все още има интерес към нея.Като я счупи-счупи,няма да я пазя за нова Rolling Eyes
Не смятам че е опасна

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не съм я махала.
Оставих да и види сметката сама.
Играчката беше безопасна, пък децата в тази възраст имат малко нужда да посчупят това-онова:)

# 11
  • Мнения: 695
Ако детето стига играчката и тя има опасни ръбове , по-добре я махни .
Peace ако е мека и безопасна можеш да я оставиш до когато ти решиш.нашата е още на кошарката,но малката много й се радва и сутрин когато се събужда си играе с мечетата които висят.

# 12
  • Мнения: 4 621
Махнах я, когато малката беше на 5 или 6 месеца. Надигаше се в леглото и дърпаше висящите неща на играчката. Е в крайна сметка я счупи преди да успея да я махна Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Махнах я в момента, в който започна да я дърпа - веднъж му падна даже на главата. Та от тогава..край с музиката

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Махнах я когато започна да се изправя и по точно след като започна да си заплита ръцете във въженцата...

Общи условия

Активация на акаунт