Крещите ли понякага?

  • 3 052
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Незнам дали само на мен ми се случва ,но понякога  не мога да се контролирам.Случва ми се най-вече с големия син -да  му изкрещя насреща и след това да съжалявам сурово. CryПри вас как е мили мами-дали трябва да потърся профисионална помощ  за това? ThinkingПонякога имам чувството че му се карам за неща които са нормални за възрастта му ,но лошото е че по-късно когато се успокоя тогава го осъзнавам.При вас така ли е?Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 142
И при мен е така,но аз крещя предимно на баба ми /която може да изкара и най-големия дебил извън релси/ и когато се карам със сестра си  argue

# 2
  • Мнения: 5 299
И при мен е така,но аз крещя предимно на баба ми /която може да изкара и най-големия дебил извън релси/ и когато се карам със сестра си  argue
Същото е и при мен.  Confused Можем да се конкурираме за най-дива баба Mr. Green

Много е трудно човек да се сдържа при натоварено ежедневие. Рано или късно избива нанякъде всичко. Има много спокойни хора, които от нищо не могат да се трогнат, и обратното. Моето ежедневие не е от най-натоварените, но понякога от най-малкото нещо се дразня, и изпадам в истерии Confused Аз много лесно се изнервям, и се случва понякога да се разкрещя на детето. Горкото нищо не разбира... Embarassed Rolling Eyes Гледам да се въздържам.

# 3
  • Мнения: 601
  Случва се и на най-добрите Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 220
 Синът ти е почтни колкото моя....трудна възраст, е не е като пубертет но...(има интересна дискусия в "нашите деца", хвърли и едно око).
Има моменти, когато поради ред обстоятелства нервите ми не издържат и ми се иска да се разкращя или ще се взривя, тогава тичам или в моята стая и викам в една възглавница или се затварям в банята под душа, минава ми и после разговаряме.  ПОмисли си дали би крещяла така на колега или съсед?! А и не на последно място мисли за връзката между вас сега, че се задава пубертет! Няма да те съветвам да идеш на фризьор, от което да се почувстваш по-добре, погледни "Как да приучим децата си към дисциплина" на д-р Додсън, има доста идеи как да излезеш от ситуацията.
 Помни ти си Големия човек и по-разумния! Трябват здрави нерви!
Късмет

# 5
  • Мнения: 2 353
  Моето ежедневие е доста напрегнато. Крещя като патка понякога и после ми е много тъпо. Обаче какво толкова искам - само да не ми скачат върху прахосмукачката и да не надвишават законно разрешените децибели, иначе съм много кротък човек.

# 6
  • Мнения: 429
Предпочитам да крещя отколото да удрям. А после ме яд на мен си, но вече е късно. Дано ми "влезе" малко спокойствие в нервна система, че е лошо, много лошо.

# 7
  • Мнения: 2 672
случва се, дааам

# 8
  • Мнения: 3 760
И при мен е така,но аз крещя предимно на баба ми /която може да изкара и най-големия дебил извън релси/....
Точно!  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
О, да, разбира се, че се случва  и забелязвам, че колкото повече се старая да не става, толкова повече викам Crazy

# 10
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
О, да, разбира се, че се случва  и забелязвам, че колкото повече се старая да не става, толкова повече викам Crazy
О,  и аз така.Ужасно е. Embarassed

# 11
  • Мнения: 165
Spoko i az sam taka Embarassed

# 12
  • Мнения: 354
Ами случва се и то май доста често.

# 13
  • Мнения: 1 639
Изкарвам си  бесовете върху покъщнината  или луд крос в близка местност.

# 14
  • Мнения: 2 550
Точно в момента съм леко бясна  Laughing
Щом се прибрах по това време на денонощието...нещата можеха да загрубеят. Сега няма на кого да викам и утре няма да ми е гузно  Simple Smile newsm78
Музика на макс в колата ми действа отрезвително.

Общи условия

Активация на акаунт