Извънградска частна детска градина

  • 395
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравете!
Наши познати ще отварят частна детска градина в Бургас, но имат идея да е в село на 15 км.от Бургас. В момента строят къщата, която ще е с всякакви удобства за децата, с двор за игра, с квалифицирани преподаватели. Транспорта ще е осигурен от градината. Та питането ми е какво е вашето мнение за такава градина. Вие бихте ли пратили децата си на такава детска градина? На моите дъщери пролетта им предстои да тръгнат на градина, така че всякакви мнения ще са ми от полза  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 567
Аз съм давала моята щерка на частна градина на 10 километра от вкъщи. За мене не беше проблем. Още повече, че имаше и по отдалечени.
Трябва обаче да се има предвид, че става дума за София, където разстояния като 10-15 километра и то в ужасен трафик не правят голямо впечатление.
За Бургас обаче не знам дали ще е така  Thinking Най-добре майки от там или подобни по големина градове да се изкажат.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Да. Дори би бил предимство. Но все пак, ако пътят е над 30 мин в посока ще се откажа т.е. зависи вие в коя част на Бургас сте.

Общи условия

Активация на акаунт