Вдъхновена от Umbra с нейните "Есета и разкази ...", предлагам...

  • 2 288
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Здравейте, момичета! Та, значи темата на Umbra е страхотна според мен! Когато бяхме малки с братовчедка ми си играехме на "довърши изречението". Аз започвах разказ с едно изречение, а тя го довършваше... Ставаше много смешно понякога... Предлагам да опитаме, ама с нещо като "довърши разказа". Дано да ви хареса, ето аз започвам:

"Тя се събуди от студа нахлул през отворения прозорец. Уж, беше още лято, но вече ги нямаше онези топли утрини. Не й се ходеше на работа. Искаше й се поне тази сутрин да не пие кафето си сама или още по-добре някой да й го приготви - черно, ароматно, топло......."

Вие сте!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
...но точно днес това нямаше как да и се случи.Поразмърда се, протегна се и се запъти към кухнята да си го приготви сама.
Посегна към кутията с кафето, но с периферното си зрение долови нещо......


  bouquet

# 2
  • Мнения: 256
Имаше нещо бяло на шкафа пред прозореца. Нещо, което тя определено не беше слагала там............

# 3
  • Мнения: 779
Вроденото й любопитство се обади и без да се замисля, тръгна нататък. Все още съненият й поглед се избистри - на среща й стоеше малка бяла кутийка...

# 4
  • Мнения: 1 113
Тя протегна ръка към нея и в следващия миг спря като опарена. Коя ли я беше оставил тук? Тази нощ тя не бе затворила прозореца и явно някой се е вмъкнал в дома й. Дали не беше ...

# 5
  • Мнения: 495
Освалдо Риос ..........

# 6
.... който сънуваше цяла нощ.  Embarassed

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 529
М-да, това все пак беше малко вероято. По скоро можеше да е бил оня навлек - бившото и гадже. Тя си беше поискала ключа, но ...

# 8
  • Мнения: 1 937
Дано да не е той, дано да не е той - трезво бръмчеше макар и сънено, другото й Аз....
Аабсолютно против, тоз мускулест женкар, така да се набърква в мислите й.
Айде, опорочих темичката.
Ако може без Освалдо да се върнем до преди кутийката  Simple Smile

Деспина ме изпревари, но за протокола, откъм съдържание - моята публикация да се брои преди нейната!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
"Сигурно майка му, тая дърта овца, ми е направила магия и той е оставил кутията тук. Бас ловя, че е пълна с кичури коса, нокът или мои стари снимки" - мислеше си тя, докато кафето кипеше и заливаше котлона.

# 10
  • Мнения: 1 448
Троснато остави чашата с кафето на масата и загриза ноктите си, винаги правеше така, когато беше нервна....

# 11
  • Мнения: 495
в този момент някой звънна на вратата, а тя беше по бархетна нощница ....

# 12
  • София
  • Мнения: 4 884
Но в крайна сметка денят едва започваше, и точно сега не беше момента да се занимава с черни мисли. Снощното приключение и многото питиета, се бяха  превърнали в две отчайващо подпухнали торбички под очите.
Тя си сипа горещо кафе в любимата си червена чаша със счупена дръжка и се замисли за мъжът, с който беше прекарала половината нощ, и чието име дори незнаеше...

# 13
 Naughty Ще видя какво има вътре! Едва ли е експлозив  Laughing
Отиде до шкафа, взе кутията и я отвори. Когато видя какво имаше вътре, започна да се смее с глас  Joy

# 14
  • Мнения: 1 448
Това беше старат и кутийка за бижута.Роналдо, сивият ангорски котарак, явно се беше заиграл с нея и така се беше озовала там. Вътре бяха останали няколко дрънкулки...

Общи условия

Активация на акаунт