Къде държите негладените дрехи?

  • 4 748
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Признавам си с ръка на сърцето, че мразя да гладя и докато се навия, се натрупват купчини прани, но негладени дрехи.
Как решавате този проблем? Къде ги държите, за да не се изцапат междувременно и да не стоят грозно?

# 1
  • Мнения: 3 154
И аз хич не обичам да гладя Blush но и пералнята не мачка толкова дрехите... Прибирам ги по местата им и гладя нещо, когато му дойде времето за обличане Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 356
Тъй като не гладя,всички ги държа на едно място-в гардероба.Ако на мъжо му се прище да глади-глади се преди обичането.

# 3
  • Мнения: 2 495
След като ги взема от простира, ги сгъвам и ги оставям на един шкаф в спалнята.А иначе, ужасно ме мързи да гладя Laughing

# 4
  • Мнения: 2 768
В един кош, беше подарък преди време към 2 праха Persil.

# 5
  • Мнения: 5 877
Как изглежда?

# 6
  • Мнения: 7 474
Или на табуретката или ги прибирам в гардероба и ги гладя като ми потрябват  Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 4 546
по местата. преди да се облече се глади, ако се налага.

# 9
  • Мнения: 1 202
В детската на табуретка и ги гладя като се посъберат. Иначе аз обичам да гладя  1ironingзащото сядам и си пускам музика или гледам телевизия .

# 10
  • София
  • Мнения: 2 835
Гладя само нещата, които обличаме в конкретния ден и то ако се налага. Бельо, чаршафи и тем подобни не гладя. Така че нещата си стоят по местата в гардероба или скрина, докато не им дойде времето за обличане.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
 Прибирам ги по местата им в гардероба. Нямам време и желание да гладя всичко на куп. Вечер или сутрин(ако ме е домързяло вечерта) гладя нещата за обличане. В събота и неделя ако съм настроение изглаждам няколко комплекта с дрехи за през седмицата. Чаршафи и хавлии не гладя.

# 12
  • Мнения: 765
 На масата за гладене . Пера , съхнат и веднага гладя всичко... никога не свършва...

# 13
  • Мнения: 1 866
Имам едни цветни пластмасови торби (не знам как да ги опиша) и там слагам неогладеното пране и после в дрешника. Жената, която идва да чисти в къщи, глади една голяма част от дрехите и най-вече чаршафите и нашите дрехи, а аз в останалото време гладя дрехите на децата и някоя друга наша дреха, ако ни трябва спешно. По принцип аз обичам да гладя, да простирам и да пускам пералня.

# 14
  • Мнения: 1 462
И аз така.
 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт