Домашни аудиоприказки

  • 644
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Днес започнахме да записваме приказки на компютъра - домашни "драматизации", тъй да се каже, за да не ми излезе пришка на устата да ги чета по сто пъти.
Имаме си вече "Палавата принцеса" и "Светещата принцеса" от "Осмиянко", "Какъв динозавър съм аз" (по молба на наследницата)както и една на "Мисис Тиги-Уигъл", която обаче не излезе хубаво, защото телефонът звънна  Laughing
Ако и вие си правите такива, защо не си ги разменяме?

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ах, ти, хитрушко!- както казва Самуил.  Laughing
Самуил иска нови и нови приказки, та не мога да мина с този номер.  Confused
Само една книжка повторихме няколко пъти, но и тя му омръзна.

# 2
  • Мнения: 5 877
Ами поне не ти писва!  Аз повтарям като развалена грамофонна плоча, а наглецът (как е женски род от тази дума) знае приказките наизуст и ме поправя, ако сбъркам.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
И при мен не минаваше този номер, не че не пробвах на касети..."Аз само "готови" приказки слушам със слушалки, като легна ми четете ти или татко!", край на цитата и точка. А и аз вечер нарочно бъркам приказките, да става дискусия (това е наградата за навременно лягане).

# 4
  • Мнения: 3 034
И при нас не минава номера, иска все нови и нови, ако може и да са измислени от мама, най-добре...вече може библиотека да отворим...

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Хубава идея, Анда Grinning. Само че аз не мога да смогна и по един път да прочета това, което смятам, че ще й е интересно. Може би защото е по-голяма и вече сме на детски романи. Иначе аз примерно чета почти всяка вечер по една глава, че и отгоре. Между другото се оказа, че на госпожицата й харесват и стихотворения, а до сега доста ги бяхме пренебрегвали.

# 6
# 7
  • Мнения: 5 877
Благодарско, аз имам на запис доста.. ама въпросът е да рационализирам четенето на най-употребяваните книжки.

Общи условия

Активация на акаунт