Стара Загора 10 - Наесен с песен...

  • 11 704
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 243
Айде, хаирлия да е!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Като малките деца си... Хи-хи-хи-хи-хи...
Още върнала се, не върнала се... И льоп, дебне... Да пусне нова тема...
Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха...

smile3532

# 2
  • Мнения: 6 243
За съжаление не е точно така. Ирина е с висока Т откак сме се върнали и суче през няколко минути, не иска нищо друго за ядене и пиене. А мястото за кърмене е на тоя стол. Така че нямам особено много развлечения в момента. Освен да дебна.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бързо да се оправяте... newsm10

Не виждаш ли, че те бъзикам имитирайки те иронично...

# 4
  • Мнения: 6 243
Ами явно съм на друга вълна.

Що не си признаеш, че лекичко завиждаш, дето този път те изпреварих Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Не мога да повярвам  smile3544 Експреса е изпреварен.
Хайде на късмет да е новата ни тема. Аз днес малко съм неадекватна...мама са я приели в болницата преди два дена /На мен днес ми съобщиха чак Close/ от жегите и претораването е получила сърцебиене..била добре вече /или поне така ме метна по телефона/ Дано бързо се оправи милата ми Heart Eyes
Утре на къде сте...питам от сега за да знам като стана.
Добре дошли на морските  bouquet и бързо да оправяте тая Т

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 21:46 от Хера

# 6
  • Мнения: 1 149
А бе вие сте големи каийсии бе smile3501

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Що не си признаеш, че лекичко завиждаш, дето този път те изпреварих Wink

А-а-а, не... Няма нищо за признаване...
Аз днес цял ден бях селянин... Ходихме на гости с Росито... И бях сигурен, че ако ти се върнеш от морето овреме и ще има нова тема...
Без да завиждам... Пускам ви една нова тема гювеч... smile3521

# 8
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Привет и от мен на дошлите си от море и пожелавам на малката сладурана да се оправя бързо!

Аз си намерих бурканчета.Но все пак благодаря на всички, които се отзоваха.

 За утре ако успеем ще дойдем, че нещо не можем  да се наспим напоследък.Мъче ни второ зъбче от две седмици и са големи мъки. Cry

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
А добре дошли на морските. Да се оправяте скоро.
Експресе, не се оправдавай. Ще го преживееш този път. То човек от тебе не може да се вреди.
Херич, да се оправя мама скоро. И повече да почива, че ще и трябват сили скоро.

# 10
  • Мнения: 6 243
Херче, сигурна съм, че не е нищо сериозно. Има нещо ненормално тия два дни - дори и мен ме боли глава непрекъснато, почти всички се оплакват от ниско кръвно, главоболие... не е приятно, но не е и необичайно състояние. Сигурно ще я изпишат съвсем скоро мама.

Ализеа, мислила ли си за варианта да даваш нещо хомеопатично на Миртин за зъбите? Може доста да го облекчи, а и вас с таткото...

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Понеже никой не ще нищо да казва за заведение утре за среща...
Аз ще изнахалствам и ще предложа поне веднъж в следващата седмица, започваща след около час и половина...
Да сме на Бирхалето...
12:00 часа... Който иска може и по-рано...

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
sladka hapka, пожелавам ти Ирина newsm30 да се оправя бързо.
Айде, юли 2007 (надявам се), да дойда и аз на срещите Grinning Peace

# 13
  • Мнения: 6 243
ДСС, благодаря ти!
Ирина вече не е  newsm30 Тези, които я познават, по-скоро биха я оприличили на  Monkey
Само мога да ти кажа, че за мой ужас за една седмица я познаваха почти всички летуващи в огромния хотел, където бяхме. Дори германците я посрещаха по коридорите и край басейна със "Здравей, Иринаааааа" (това се произнася заваляно).

# 14
  • Мнения: 449
 hahaha Joy
Ами контактно е дятито, радвай се! Ха добре дошли и от нас! Бързо да я преборвате тая температура  Heart Eyes
Лалич, Експрес, мерси за забеляжката, как не ме е срам, братче, с парцалите ще ги изям ся тия правила, глей кво става  Joy

Общи условия

Активация на акаунт