Ползвате ли аспираторчета за нос?

  • 1 952
  • 43
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 446
Това ми е въпроса. Моите и двамата юнака са хремави и текат сополки. Не мога да им почистя добре нослетата, а вечер едва дишат. Една позната ми каза, че аспираторчетата такъв вакуум правели, че чак се пукали капилярчетата.
Използате ли аспираторчета и вършат ли някаква работа? От кои марки сте доволни?

# 1
  • Мнения: 271
имам го,но изобщо не го ползвам.и Марти е хремав,но като пробвам с аспираторчето нищо не излиза.,но извадих късмет-той се научи сам да се издухва в кърпичка

# 2
  • Мнения: 5 103
Имам, но не го ползвам.

# 3
  • Мнения: 390
Имам на Чико.
Доволна съм, но ако сополите са по-гъсти, не върши кой знае каква работа.
Но все пак без него ще е по-зле.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Така и не успях да го приложа в действие ... Малкият така ревеше, сякаш го измъчвах и се отказах. Ползвах физиологичен разтвор за отпушване на нослето или 1-2 капки Витамин С.

# 5
  • Мнения: 3 042
Когато щерката беше бебе не съм и купувала аспиратор. За малкият купих, но така и не го ползвах - никаква работа не вършеше.

# 6
  • Мнения: 4 406
имам аспиратор и беше голямо мъчение за двама ни , в няколкото пъти , когато съм го ползвала.

# 7
  • Мнения: 468
Имам на Чико и Нуби - Чико-то ми вършеше по - добра работа, а и накрайниците му се изваряват.
Вече си дуга носа сама, за щастие и така улеснява и себе си и мен.

# 8
  • Мнения: 4 621
Имам, но никога не съм го използвала.

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не можах да се науча да го ползвам това нещо.

# 10
  • Мнения: 528
да имам и го ползвам редовно

# 11
  • Мнения: 1 448
Да, имаме на Чико, докато беше хремав ми вършеше чудесна работа! Първо му пръсках Стеримар и като текнат сополите ги издърпвах с помичката!  Laughing

# 12
  • Мнения: 8 917
Да, ползвам Peace

# 13
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Имам на Camera и го ползвам. Малчо много не иска да стои, но си имам начин да го излъжа  Twisted Evil. Когато сополките не са течни си помагам с физиологичния разтвор  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 932
И аз така и не се научих да го ползвам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт