Изперквам ли?!?!?!?

  • 1 467
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
От вятъра ли, от какво ли бебето вчера кихаше малко певече от обикновено, а преди малко ми се стори, че се изкашля/докато спеше/. И понеже цяла зима не се отървахме от болести сега ми е настръхнала кожата, подтиснато ми е и сякаш нещо ме е стиснало за гърлото. Най-вероятно си внушавам и Ива си е наред, ама като знам от простите хреми докъде стигаме и кожата ми настръхва, а косата ми се изправя. Имам една приятелка, която през пет минути пита дъщеря си как е и дали й е топло/детето е на 8г/. Не искам да заприличвам на нея Naughty Има ли и други такива изнервени майки като мен #Crazy

# 1
  • Мнения: 7 837
Изпуши цигара, вземи си душ, посегни си сексуално ако трябва...

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм сууупер спокоооойна в това отношение. А свекърва ми като чуе кихане или закашляне и подскача... аууу, настинала си, бабе- много гола те държи майка ти Whistling
Ако продължаваш така докато станеш баба до къде ще стигнеш?! Дишай спокойно Peace

# 3
  • Мнения: 1 462
Изпуши цигара, вземи си душ, посегни си сексуално ако трябва...
Така става като пускаш темата в Клюкарника.  Ако беше я пуснала в здравния щеше да получиш съвет за имуностимулант, а ако беше в Дом и семейство - съвет да не се тревожиш. Grinning

# 4
  • Мнения: 936
Изпуши цигара, вземи си душ, посегни си сексуално ако трябва...
Така става като пускаш темата в Клюкарника.  Ако беше я пуснала в здравния щеше да получиш съвет за имуностимулант, а ако беше в Дом и семейство - съвет да не се тревожиш. Grinning
Ха-ха, значи ве4е ще пускам теми там, където отговорите най-много ще ми харесват.

# 5
  • Мнения: 7 837
Така става като пускаш темата в Клюкарника. 

Нали  Grinning То си зависи от таргет групата  Grinning

Malinski, нали знаеш, че понякога, като се вманиачиш за нещо и то може да се случи. Синът ми е навъзрастта на твоята госпожица и нито киханията му броя, нито аканията...

# 6
  • Мнения: 819
И аз да си кажа- същата паника съм.Знам, че не е хубаво, ама...ако кихне или се закашля-всичко ми се обръща, та чак свят ми се завива Crazy И аз не знам защо,при положение, че не е боледувала сериозно.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък не отговарям според форума, а според въпроса (и настроението ми).

# 8
  • Мнения: 1 462
Аз пък не отговарям според форума, а според въпроса (и настроението ми).
И пак според него влизаш в съответния форум Grinning

# 9
  • Мнения: 4 473
Не изперкваш. Така де, в случай, че аз не съм изперкала преди да ти пиша това Mr. Green
Естествено е да се притесняваш, особено когато от личен опит знаеш какво може да последва Confused
И все пак, послушай Кейси Laughing, ще ти се отрази добре Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 323
Аз съм сууупер спокоооойна в това отношение. А свекърва ми като чуе кихане или закашляне и подскача... аууу, настинала си, бабе- много гола те държи майка ти Whistling
Ако продължаваш така докато станеш баба до къде ще стигнеш?! Дишай спокойно Peace
Мойта ги взима да спят при нея и им слага агнешка кожичка с ракия, да не развият я бронхоплемония, я нещо по страшно.
Спокойно

# 11
  • Мнения: 408
Въпреки, че пк си покихва ходихме на разходка по магазините. Нищо не си купих, ама набелязох две блузи да меря утре, че след две седмици сме на сватба-да се пременя с нещо ново. Е, пооправих си настроението, з всеки случай дадох осцилококцинум Embarassed Ама и вашите отговори ме разсмяха Peace  smile3501 Може и от рязката смяна на пустото време да е Thinking.

# 12
  • Мнения: 408
Мъжо си дойде Flutter сега ще му ударим по една ракийка и всичко ще си дойде на място Laughing

# 13
  • Мнения: 4 473
Мъжо си дойде Flutter сега ще му ударим по една ракийка и всичко ще си дойде на място Laughing

Като каза ракийка - моят мъж така се лекува, че и на мен предлага  Wink. Една малка ударна доза (ако е греяна още по-лековито) добре се отразява Laughing - къде мине изтребва всичко що е вирус, бацил и пр. Laughing Говоря сериозно. Само, че този трик не го прилагай на Ива Mr. Green, пробвай с чайче с мед Hug
Наздраве!

# 14
  • Мнения: 5 468
Аз съм същата, че сигурно и по-зле. Като я видя вече само да подсмръкне и сърцето ми се обръща. Вечер я следя, как диша, пък все ми се струва топла... А преди бях абсолютен непукист, ако съм вярвала, че ще я докарам до тука ooooh!.
Но цяла зима боледува, антибиотици не се сещам вече, колко е изпила, до болница стигнахме, сега изкараха, че има астма... не мога да я пусна пак на ясла Cry.  Как да не треперам?

Общи условия

Активация на акаунт