Въпрос за гърдите след отбиване

  • 495
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 562
Дъщеря ми се отби.  Cry Но това е друга тема.
Въпросът ми е-гърдите ми са меки, нормални, ненапрегнати. Като стисна пръска мляко. След като се е отбила трябва ли да ида на лекар-за някакъв преглед?  newsm78 Максимален/минимален срок да го направя? Трябва ли задължително да пия хапчета за спиране на кърмата? Нещо, което трябва да правя?
Помогнете ми, не искам да имам проблеми!  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Нищо не прави засега.Ако се появи бучка, тогава ще го мислим.Ако нещата са станали поетапно, няма да има никакви проблеми.Преглед на гърдите - след 6 месеца.

# 2
  • Мнения: 730
Аз мисля,че е добре да се консултираш с гинеколога си за да прецени дали да пиеш лекарства за подтискане на лактацията.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Щом не са напрегнати гърдите - няма нужда от нищо. След 40-60 дена отиди на гинеколог да ти ги види профилактично (и сма не забравяй да се преглеждаш всеки месец - раци и прочие водни животни надалеч!).
Недей стиска - няма да пръска Laughing
Сериозно. Няма нужда да стискаш - нормално е да излизат капки при стискане месеци, даже понякога - години след края на кърменето.

# 4
  • София
  • Мнения: 562
Благодаря ви от сърце!  Hug

# 5
  • Мнения: 120
Ей и аз ви благодаря..тъкмо щях да пускам и аз такова запитване..чувала съм,че хапчетата за спиране имат гадни странични ефекти..та се радвам,че няма да ми се наложи да ги пия Whistling

Общи условия

Активация на акаунт