Виц за Тъщи

  • 1 272
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Това е яко. Само да беше за свекърви .... Laughing

http://fun.bgwebworld.com/bg/mother_in_law.html

# 1
# 2
  • Мнения: 534
Е,защо само за тъщи?!  newsm12
Има един готин за свекървите:
Отиват свекървата и майката на булката на гости при нея.Снахата решила да им свари кафе,но когато тръгнала да го налива от претиснение разсипала малко кафе в едната чинийка и си казала:
-Е това разсипаното ще го дам на мама,нали ми е майка- нищо няма да каже.
Това и направила,свършило гостито и като се прибрала свекървата я питали как я е посрещнала снахата,а тя отговорила:
-На майка си, нали и е майка и сипа кафе и в чинийката даже,а на мене само в чашата.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 877
***
Млада жена се разхожда с малкото си момиченце по улицата. То вижда емблемата на една аптека със змията, обвила чашата, и удивено гледа майка си:
- Защо се уплаши, малката ми! - ласкаво казва майката. - Това е баба ти, хапва си сладолед.

***
Една снаха толкова се ядосала на свекърва си, че я провесила от прозореца на дванадесетия етаж и й обяснява:
- Виж колко лоши хора има на този свят! Евгения от отсрещния блок, познаваш ли я?
- Познавам я.
- Тя застреля ли свекърва си?
- Застреля я.
- А Бойка от съседния блок познаваш ли я?
- Познавам я.
- Тя отрови ли свекърва си с гъби?
- Отрови я!
- А Ценка от онази къщичка там в дворчето, познаваш ли я?
- Познавам я.
- Тя удуши ли свекърва си?
- Удуши я!
- Виждаш ли какви лоши хора има на този свят? А аз тебе само те пускам...

***

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Не помня вицове, но се сетих за един дето много ме разсмива:
Слънчев пролетен ден. Свекървата седи до прозореца и се обръща към снахата:
- Ей снахо, какъв прекрасен ден. Не ти ли идва да тръгнеш, да тръгнеш па да се не върнеш.
Снахата си замълчала.
След няколко дни навън било хладно, валял дъжд и духал вятър. Снахата се сетила какво й казала преди време свекървата и да не остане длъжна казала:
- Еххх свекървичке, какъв ден, а ? Не ти ли идва да легнеш, да легнеш па да не станеш ?

# 5
  • Мнения: 5 228
Тъщата отива на гости у младото семейство. Дъщерята пита:
- Майко, до кога ще останеш?
Тъщата (скромно):
- Ами докато ви омръзна....
Зетят:
- Е пий поне едно кафе, де!

# 6
  • Мнения: 120
Един мъж се прибира от погребението на тъща си. Като минава покрай един блок от един прозорец пада саксия върху главата му и за малко не го убива. Поглежда той на горе към небето и казва:  Ааааааа там ли си вече?!

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
- Татко, татко, защо баба бяга на зиг-заг из двора?
- За теб баба, сине, за мен - тъща. Подай ми другия пълнител.

# 8
  • Мнения: 302
Колко зъба били нужни на тъщата?Два - един да отваря на зет си бирата и другия за да я боли! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт