Мигли и нокти

  • 1 260
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
1.За ноктите
Ще остана без нокти вече,толкова са ми къси и непрекъснато се цепят и чупят,чак до месо.Направо незнам кво е тва нещо,никога не са ми били толкова зле,имам чувството че ще ми окапят накрая.Наистина изглеждат много зле,моля ви се кажете нещо много ефикасно с което да ги подхраня и заздравя,някой козметичен продукт или бабини рецепти няма значение,но да е 100% ефикасно. Flutter

2.Миглите-и те нещо ми пооплешивяха,много  са уредели и не ми харесва тая работа,верно че ги извивам,ама аз го правя от 10 год тва.Не слагам умишлено всеки ден спирала за да ми почиват миглите,но не виждам някаква промяна откъм НЕпадането им.Бих искала да си купя безцветна подхранваща спирала,но наистина да ги подхранва и да ги прави твърди.Ако сте ползвали такава,то моля ви ми кажете каква марка и дали сте останали доволни. Flutter

# 1
  • Мнения: 238
за миглите незнам с какво да ти помогна,но все ми се струва,че и те са напериоди,колкото и смешно да звучи
А относно ноктите Аз съм исключително доволна от заздравителв на AVON(незнам дали така се казва точно,син на цвят е,с морски водорасли и е много икономичен)

успех Wink

# 2
  • Мнения: 565
Аз подхранвам моите мигли профилактично с рициново масло. Много съм доволна. По-принцип с миглите така или иначе съм нямала проблеми (даже са доста гъсти), но едната ми вежда беше отказала да расте както трябва и след неколкократно намазване с рициново масло се оправи.  Simple Smile
Купува се от аптеката и се нанася с четчица от стара спирала. Много внимавай да не ти попадне в очите. Дано ти помогне.
Дали не ти липсват витамини? newsm78  Взимаш ли някакви?

# 3
  • Мнения: 6 155
За миглите - не знам.  Confused

За ноктите - моите са също в доста кофти състояние.
Пих Геритапс 1мес. /вит. А+Е/ и мазах със заздравител на перфект - оправиха се. Спрях Геритапса и пак започнаха да се чупят и разслояват.  #Cussing out
Сега го почвам пак  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 5 103
Миглите ми падаха когато съм слагала некачествени спирали, от 4-5 години нямам проблеми с миглите, но ползвам скъпи спирали Peace

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 19:34 от МИМКА

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм чела за рициновото масло, че сгъстява миглите.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Миглите ми падаха когато съм слагала некачествени спирли, от 4-5 години нямам проблеми с миглите, но ползвам скъпи спирали Peace
Мимка за "спирлите" Joy Joyизвинявай не се подигравам ама ме развесели,не мисля че е от тях,аз също ползвам само скъпи спирали,за спирала само бих дала много пари,но не и за червило  например.
Незнам къв им е периода на мойте мигли,но ще почна вечер да се клепам с рициново масло.Забравихте да ми препоръчате безцветна спирала Blush....
Ще взема и веждите да мажа та дано почнат да растат там където отдавна спряха.
А тия нокти кво да ги правя Thinking,дали един заздравител ще ми ги  оправи незнам,иначе взимам само от тези дъвчащите витамин С,други не пия.

# 7
  • Мнения: 5 103
Миглите ми падаха когато съм слагала некачествени спирли, от 4-5 години нямам проблеми с миглите, но ползвам скъпи спирали Peace
Мимка за "спирлите" Joy Joyизвинявай не се подигравам ама ме развесели,не мисля че е от тях,аз също ползвам само скъпи спирали,за спирала само бих дала много пари,но не и за червило  например.
Незнам къв им е периода на мойте мигли,но ще почна вечер да се клепам с рициново масло.Забравихте да ми препоръчате безцветна спирала Blush....
Ще взема и веждите да мажа та дано почнат да растат там където отдавна спряха.
А тия нокти кво да ги правя Thinking,дали един заздравител ще ми ги  оправи незнам,иначе взимам само от тези дъвчащите витамин С,други не пия.

Не се сърда бе мацка то си е за смях спирли Joy  пробвай някоя добра спирала, и аз съм чувала за рицина , че върши работа newsm78

# 8
  • Мнения: 295
За ноктите на мен ми помага топла баня със зехтин или олио, в което слагам 2-3 капки мастен разтвор на вит. А.
Затоплям зехтина до степен при която мога да си държа пръстите вътре, капвам 2-3 капки вит. А и потапям пръстите за около 15-20 мин. и след това попивам с дом. хартия или салфетка. Правя го всяка вечер до като заздравя ноктите или 2 пъти седмично като профилактика. Хубаво е да не са лакирани ноктите през това време.
На мен лично ми действа много добре на ноктите.

# 9
  • Мнения: 49
И аз съм чела за рициновото масло, че сгъстява миглите.  Peace
I az tova sum chuvala za ricinovoto olio, no ne sum probvala. Edna poznata go pravi i miglite ne samo vidimo se posgustiha, no i se uduljiha. A dali bi imalo sushtiq efekt i vurhu kosata?

# 10
  • Мнения: 1 187
За ноктите пих "Мерц" два месеца и имаше ефект.И моите(предимно зимата) изглеждат не много добре.. Rolling Eyes Важно е за тях( и не само)какво ядеш.

# 11
  • Мнения: 22 867
Аз ползвам заздравителя на Орифлейм и съм доволна от него. Прегледай и ТАЗИ ТЕМА, има интересни предложения. Може нещо да ти свърши работа.

Общи условия

Активация на акаунт