Въпрос за разположението на бебето

  • 1 486
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте мами  Heart Eyes

Аз съм бременна в 31 седмица. Вчера бях на преглед и ми казаха, че бебето вече се е обърнало както си трябва с главата надолу. Като попитах дали не е много рано и дали няма да си се върти още в оставащите два месеца ми казаха, че няма такава вероятност, т.е. това е окончателното му разположение.
Та искам да попитам на вас какво са казвали и най-вече какъв е личният ви опит!
Мерси предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 242
Тони си беше с главата надолу от 5тия месец още  Crazy
Но на една приятелка бебока както си беше надолу и 5 дни преди раждането се завъртя по дупе.. След 3 дни пак се врътна и си роди нормално  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 994
моето бебе "седна" в 38 седмица и не пожела да се обърне - роди се секцио

# 3
  • Мнения: 1 448
Божа работа! Явчо си беше главата надолу, но с лицето нагоре, което пак не е добър вариант  Confused

# 4
  • Мнения: 2 019
ни6то никога не се знае докрая

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
големия- не си спомням честно.
близнаците се обърнаха един по един около 25 седмица с главата надолу и така си и останаха

# 6
  • Мнения: 992
нищо не се знае до края мирела се въртеше до края

# 7
  • Мнения: 3 425
И моя беше в 'позиция' от 7ми месец и до последно беше така,но пък доктора каза,че е нормално и това не предзнаменува ранно раждане и т.н,а и все пак може да се завърти!
Споко и успех!

# 8
Моя беше седалищно до 5-ти месец и се наложи да стоя на колене и лакти по 15 мин всяка ве4ер в продьлжение на 2 седмици бебока се обьрна с глави4ката на доло и до сега си седи така

# 9
  • Мнения: 1 064
...миналата седмица, т.е. в 28г.с. ходих при доки и той ми каза, че бебо е с главата надолу и вероятността да промени положението си е много малка, защото върви напред с развитието си...най-много да се премести от ляво в дясно и обратно, но главичката ще си стои долу...

# 10
  • Мнения: 1 701
Ако има място може да си се върти до края... Laughing Успех! Sunglasses

# 11
  • Мнения: 69
И аз знам ,че може да се върти до края.

# 12
  • Мнения: 1 183
Zdraveite i ot men!Az sa6to znam 4e moje da se obra6ta do poslednia moment taka 4e ne moje6 da znae6 sas sigurnost.Az o6te ne sam pitala kak e moeto.

# 13
  • Мнения: 5 391
Моят син в 6-ти месец вече беше заел позиция с главичката надолу.Всичко е строго индивидуално.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 359
ни6то никога не се знае докрая
Peace

Общи условия

Активация на акаунт