За...." Hristy " (къде в СОфия )???

  • 5 381
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
Попаднах на саита им случаино и си харесах няколко неща Wink

В доооста магазини за белЬо в София има техните модели,но ме интересува имт ли ТЕХЕН ОСНОВЕН фирмен магазин в София ???
Дали са няколко телефона,но не и адрес,но пък на снимките има католожен номер на всеки артикул.Да не би да продават и  ONLINE ???


http://www.hristy.com/html/catalogue.html

# 1
  • Мнения: 6 155
Виждала съм тяхни продукти само в отделни магазини. Не знам дали имат основен магазин Thinking
Освен да се обадиш на телефоните и да питаш  Rolling Eyes

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз съм виждала само отделни неща. Иначе съм много доволна. Много са им качествени нещата.

# 3
  • Мнения: 238
за съжаление права се оказах,и аз си мислех,че нямат Sad

казвайте тогава къде сте ги виждали,че нали знете,нещо като ти трябва и го мислиш как и къде беше не се получава Wink  имам два техни комплекта и нз от къде съм ги купила

утре имам път към МОЛ-а дали ги има там ?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Виждала съм магазин за бельо с табела "Христи", може би е фирмен!  Thinking
В една пряка на Женския пазар, мисля, че е "Симеон", цялата улица е с магазинчета за бельо.

# 5
  • Мнения: 30
и аз тъкмо се сетих за пряката при женския пазар, обаче са ме изпреварили Simple Smile струва ми се, че е магазин за продажба само на едро, но нищо не пречи да провериш

# 6
  • Мнения: 5 299
Аз бях много доволна от тези сутиени. Всичките ми са все Хриси. Обаче последния сутиен, който си взех преди месец - се скапа напълно Rolling Eyes Не знам дали качеството е занижено, но май ще се насоча към друга марка сутиени.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
и аз тъкмо се сетих за пряката при женския пазар, обаче са ме изпреварили Simple Smile струва ми се, че е магазин за продажба само на едро, но нищо не пречи да провериш
Мисля,че и на дребно продават

# 8
  • Мнения: 870
И моите сутиени са основно на Христи, нося C чашка и те са ми най-удобни. Преди време видях в един магазин за бельо каталога и исках да си поръчам един модел, оказа се че изобщо не се произвеждат някои модели...

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Всичките ми са все Хриси. Обаче последния сутиен, който си взех преди месец - се скапа напълно Rolling Eyes Не знам дали качеството е занижено, но май ще се насоча към друга марка сутиени.

Пробвай Excite. Според мен са най-доброто българско бельо. Повечето ми комплекти  са от тях.
Скоро ще изкарат нова колекция.
 http://excite-lingerie.com/default.asp?show=4

# 10
  • Мнения: 5 299
Всичките ми са все Хриси. Обаче последния сутиен, който си взех преди месец - се скапа напълно Rolling Eyes Не знам дали качеството е занижено, но май ще се насоча към друга марка сутиени.

Пробвай Excite. Според мен са най-доброто българско бельо. Повечето ми комплекти  са от тях.
Скоро ще изкарат нова колекция.
 http://excite-lingerie.com/default.asp?show=4

Има много хубави неща наистина. Обаче аз нося чашка Д, а в каталога виждам само до С Confused МНого трудно си намирам сутиени. Cry На Христи ми ставаха перфектно, но след последната издънка се чудя вече.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Имат Д!

# 12
  • Мнения: 5 299
Ще потърся - благодаря  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 140
Карен имаше ги в подлеза на Окръжна, Excite нали?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Да, там и на още доста места . В магазините 7-секъндс предлагат някои от моделите, в м-н на Гурко,  близо до Раковкса също.
МОже и по нета се купят - в get.bg , 911

Общи условия

Активация на акаунт