Предстоими секцио в неделя

  • 2 319
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте момичета.Днес бях на преглед и ми сервираха че трябва при всички положения да раждам секцио и то в неделя.От една страна се радвам,от друга  страна не се радвам,направо ще ми бръмне главата от мислене и не мога да спра да мисля. ooooh!Много съм притеснена дали всичко ще мине добре.Пиша на вас защото знам 4е ще ме разберете.А също ужасно много се вълнувам от срещата с моето първо детенце,нямам търпение да го видя baby_neutral ylinfant и да го прегърна. Heart EyesОх май до неделя няма да се спи.Стискайте ми палци всичко да мине добре.   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 790
Спокойно! Всичко ще мине идеално, дори по-лесно от естественото раждане! Докато се усетиш - и ще се срещнеш с малкия човек. Стискам ти палци и да се похвалиш с най-хубавото бебе!

# 2
  • Мнения: 992
спокойно всичко ще мине добре, само не го мисли и не се притеснявай
успех и леко да мине ти пожелавам и много здравичко и пухкаво бебче
да се похвалиш като ви изпишат  Hug

# 3
  • Мнения: 581
Леко раждане!  bouquet  bouquet  bouquet
В ден НЕДЕЛЯ се раждат късметлийте Simple Smile

# 4
  • Мнения: 271
леко раждане и от мен.спри да се тревожиш и прекарай съботния ден както на теб ти харесва.успех Praynig

# 5
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Не го мисли! Ще дойде неделя и ще отмине! Желая ти успех и бързо възстановяване!  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 327
Знам как се чувстваш!И аз го преживях преди 17 дни.Болката след операцията ми намаля,когато ми донесоха бебето при мен на 4 ден.Движи се,въпреки че ще те боли.Късметът да е с теб!!! Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 5 744
Скоро минах по този път и знам, че колкото и да те успокояват не помага! Но ти пращам цялата си подкрепа! Самата операция не е страшна, а това че не знаеш какво да очакваш. Бъди спокойна и щастлива - предстои ти най-прекрасното нещо на света!  Hug  bouquet Heart Eyes И после да се похвалиш!  Wink

# 8
  • Мнения: 3 425
Успех!Вместо да не спиш и да го мислиш по-добре се по-успокой и си почини!Така или иначе няма как да го измислиш,а това реално са ти последните по-спокойни нощи  Crazy Подготви се за срещата и не мисля.че ако бебето те види със сенки под очите и грохнала от умора ще ти се израдва  Mr. Green
И да ни се похвалиш после  Peace 

# 9
  • Мнения: 1 233
Миличка, стискам ти палци. Няма от какво да те е страх. Мисли, че в неделя ще дадеш живот на най-хубавото бебе  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 103
Благодаря за окуражаващите думи които ми пишете,така имам нужда от тях.Около мен всички яко са се паникьосали а какво да остава за мен ooooh!Непременно ще ви пиша щом се приберем от болницата живот и здраве.Благодаряви още един път.  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 781
Леко раждане! Ще гушкаш в понеделник най-красивото бебче на света!  Peace

# 12
  • Мнения: 409
Спокойно всичко ще мине идеално,мисли си как скоро ще гушкаш сладкото си бебче. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 830
Успех в неделя и да се похвалиш. Да не вземеш да ни забравиш. Какво чакате, момче или момиче?

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Успокой се, колкото можеш. Знам, че е трудно.
Всичко ще мине бързо и без проблеми. Мисли само за срещата ти с твоето мило бебче.
Настрой се, че ще има болки след операцията, които с помощта на обезболяващи се забравят много бързо.
Кураж!!!

Общи условия

Активация на акаунт