въпрос за тридерм

  • 2 388
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
моята бебка постоянно си почесва ушенцето и лекар по уши,нос и гърло й предписа тридерм.с тази пастичка да й мажа  ушенцето .знаете ли дали тази пастичка е вредна за нея?

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
На нас ни го изписаха преди месец за обрив по дупето от жегите. Незнам дали за вас е подходящ, но за такива  почесвания, ако е по външната страна на ухото по добре я намажи с Фенистил

# 2
  • Мнения: 135
Знам само ,че не трябва да се маже повече от 10дни с нея, има някои съставки които не са съвсем безвредни.И на нас ни я изписваха за дупето ,но не ни помогна особено.

# 3
  • Мнения: 8
На нас ни го изписаха за обрив по лицето от топлината намазах го два пъти и обрива изчезна.Аз също съм се мазала и съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 802
На моето дете са го изписвали това кремче при вагинално течение, нямаше ефект! Внимавайте със употребата при децата, все пак това е кортикостероид! Аз лично се притеснявам много когато се налага да ползвам за детето такива кремчета   Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 250
И на нас са го изписвали-знам само, че се ползва само по веднъж на ден и за не повече от 10 дни!!!!Елоком е на същия производител и от него аз съм по-доволна!!!Но за уши - незнам аз бих била по-внимателна или потърсила второ мнение!!!
Успех!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт