колела за 1-годишни?

  • 553
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 109
утре ще ходим с една приятелка на пазар да купи подарък на моят 6 месечен син, а аз нищо не мога да измисля, освен памперси, ама те няма да оставят кой знае какъв спомен Wink

мислех си за тези колела, дето бебето уж ги кара, пък мама ги бута.
ако имате такива, споделете какво да си вземем, на кои подробности да обърна внимание. ако знаете и къде да го купим утре, супер ще е !

ако имате идеи и за други полезни подаръци, споделете (дрехи си имаме всякакви).

# 1
  • Мнения: 1 722
Колело ако взимате в никакъв случай от тези на "Мони" /45 лв. струват/. Чупи им се дръжката или някое от колелата още през първите един-два месеца.
По-скоро защо не вземеш бънджи-пате? Моят син в него получи стабилност на крачетата, скачаше по половин-един час вътре. Но вече към годинката не му обръщаше внимание.
Друга идея - столче за хранене - но то не е подарък за самото дете, а по-скоро за майката.
А ... сега се сещам - има едни коли за яздене на Пилсан /30 лв./, подариха я на сина ми за 1-я РД, но някъде преди 1-2 месеца почна по-усилено да си играе с нея - катери се отгоре, бута я.
Това се сещам засега.

# 2
  • Мнения: 2 109
тези коли къде ги има?
мен хич не ме бива в пазаруването, направо се изприщвам , като трябва да се обикалят магазини. нямам представа къде да отидем.
столче за хранене си имаме.

# 3
  • Мнения: 197
Днес бях в такъв магазин с пластмасови колелета,коли за бутане,коли с педали и какво ли още не.Ходи и ги виж много добри цени има и според мен му вземи нещо за бутане,то момчетата бутат като малки,а като гол ями ходи не можеш да ги хванеш да бутат  ::
Магазина се намира:
от НДК по Витоша 3та та пряка вдясно ,малко ще повървиш има нови кооперации,а магазина е отдолу и не може да се объркаш. ::

# 4
  • Мнения: 1 881
Ние имаме това слонче, хем е люлка, а като се махне основата става за бутане. Много се радва бебата , а и е доста здраво!

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1527.htm?osCsid=af9ba76d34a … 80238af8e68e48427

# 5
  • Мнения: 1 722
тези коли къде ги има?
мен хич не ме бива в пазаруването, направо се изприщвам , като трябва да се обикалят магазини. нямам представа къде да отидем.
столче за хранене си имаме.

За Сф нямам идея  Thinking.
Тук при нас ги има във всеки детски магазин в 2 цвята - червена и синя. Те са по-малки от тези с педалите, не се сяда вътре в тях, а отгоре им и идеята е детенцето да бута с крачетата отстрани и един вид играят ролята на втора проходилка. Имат кормило с клаксон, а отзад облегалка за гръбчето.

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На нас ни подариха още за изписването такова колело, а отскоро го ползвам и съм доволна. На за дълги разходки не са мн удобни. Аз обикалям в квартала с него или ако трябва да отскоча до близкия магазин. Малката вече не иска да стои в количката, а на това колело мн се радва. Не знам каква марка е, нещо измилено ще е, няма никъде надпис.

Общи условия

Активация на акаунт