Най - смешното, което ми се случи през отминалата седмица

  • 1 660
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Нека си разкажем, нека се посмеем Joy

Та вървя си аз един от отминалите дни и ме среща една позната - лелеееее, лелеее - казва тя
не стига, че одъртяваме, ами и дебелееме, особено ти Joyпосле ме оглежда и вика - ама ходиш съвсем като бременна Joy Joy Joy А тя знае, че чакам бебче, явно се е поразсеяла...  Joy


# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо смешно не ми се случи... ходих 2 дена на работа и изкиселях за пореден път. Вече ми стана навик- ходя тук-там, поработвам по малко на версия и си тръгвам по живо, по здраво Crazy

# 2
  • Мнения: 5 622
 Днес отивам да търся малки плочки за стената на кухнята. Влизам и мъжът ми показва няколко вида. На едните формата беше такава, че фугата остава вълнообразна. Аз седя и ги гледам, и след малко питам:" Тази фуга как трябва да бъде?", при което човекът стои, гледа ме и Казва: "Не разбрах какво  ме питате... Thinking ", а аз отвръщам: " То и аз не разбрах какво точно питам  Crazy" И двамата, естествено, прихнахме да се смеем  Joy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, особено смешно беше, когато прахосмучих по глупавта секция в онзи ден.  Понеже се ремонтираме и се образуваха прахови облаци, тръгнах да почиствам със смукачката по рафтовете. И засмуках червеното великденско яйце.  Sick Обаче то заседна на отвора, а аз с глупавия си кокоши мозък се опитах да си го взема оттам, без да изключа хапаратурата... Та счупих собственоръчно тоя запъртък, той бе всмукнат и обилно полепна по целия маркуч. Добре, че смукачката е с воден филтър. Но такава воня се разнесе хем на запъртък, хем на изгоряло яйце, такъв мирис, че да припаднеш! Сетне ходих да мия маркуча, пълних го с Циф, Белина, препарати каквито хвана, бълбуках го, суших го... Мирише  леко, но мирише и е много миризливо да пускам прахосмукач вече...  Sick Блах, глупава жена!! Блах, блах, блах!!!

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На почивка сме, в един хотел. Отиваме на обяд и казваме на малкия да отиде напред и да викне асансьора. Дребосъка се втурва напред, застава до асансьорите, поглежда ги мило- мило и започва да вика: "Ела, асансьор!". ( в действителност звучеше "Ля, йор!")

# 5
  • Мнения: 581
На почивка сме, в един хотел. Отиваме на обяд и казваме на малкия да отиде напред и да викне асансьора. Дребосъка се втурва напред, застава до асансьорите, поглежда ги мило- мило и започва да вика: "Ела, асансьор!". ( в действителност звучеше "Ля, йор!")


 Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 936
Бяхме на кафе и се разбързахме да ставаме, но още не бяхме платили. Та дъщеря ми се втурна да вика сервитьора да ни плати!!!!!!!!!!!! Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 3 569
Дъщеря ми на годинка и осем. Съответно започва да прави опити да проговаря Simple Smile Това ме разсмива най-чистосърдечно напоследък. 

Или пък - прибирам се днес от работа, при което детето се втурва да ми покаже, кое е най-интересното нещо, което му се е случило през деня. Майка й я "отворила" на играта, в която родителят хваща детето за ръцете и започва да се върти около оста си, при което поради някои промени във вестибуларния апарат, детенцето изпада в неистов кеф, в момента в който бъде оставено да седи само на краката си или евентуално опита да направи няколко крачки. Тази игра, разбрах аз днес, се казва "Сят" - от "виене на свят".

Може и да не ви се вижда смешно, но това си е ваш проблем хахахахаха
 

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 00:31 от deja pere

# 8
  • Мнения: 27 524
Нощ. Спим си ние. По едно време от моята страна нещо гризка.  newsm43 smile3557 Направо ми настръхна косата, а пък тъмно - нищо не виждам  Shocked Разсънвам се и не смея да мръдна, сигурно сънувам. Цялата съм слух и - хоп! - нещото пак гризка. Гризе и драска с нокти. Рипнах от легнало положение като млада кобилка, стоварих си всичките килца връз спящия мъж. Той, брутално разбуден, сънен и стреснат пита - какво има, какво става? и аз - ами нещо гризка до мен нещо. Той примигва умно (предполагам, нали е тъмно все пак  Grinning) и пак пита - моля? И аз пак шепна - абе нещо до мен се храни, гризе и драска с нокти. Той ме потупва утешително по ръката и казва - сънувала си, не бой се, лягай си. Как съм сънувала, бре,  Stop Много възмутена си легнах. На другата вечер оставих до нощното ми шкафче орехче. Показах го на мъжа ми и заспахме. Нощес станах, светнах лампата да проверя и орехчето го нямаше.   superuu Имахме си мишле    #Silly  Бях много щастлива, понеже се оказах в ред, а не сънуваща истеричка  wavey

Ако бях на мястото на мъжа ми щях да кажа - ти сигурно си го изяла  Joy

# 9
  • Мнения: 5 877
Тази вечер щерката ми изпя три песни: на кралете, на принцесите и на змейчетата.

Кралете пеят така:
"Кралувамееее, кралувамееее; кралувамееее, кралувамееее"

Принцесите пеят:
"Кралицитееее се грииижат заааа нас"

А змейчетата:
"Летиииим, летим на три висооооочини" Simple Smile

А освен това се оказа, че бърка романтичните принцеси с ароматичните пръчици  Rolling Eyes

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Вчера гледах три деца- моите две и щерката на кумата- Теди се казва.
Та, слушам разговора м/у двете госпожици от другата стая. Теди казва: -Айде чал, аз отивам при гаджето си. Гери: -Аааабе....мааани го този смотаняк!  Laughing

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В понеделник пак съм на интервю ooooh!

Малката ми дъщеря все търси символика на майката и детето. Последният път я откри в гърнето си: Това голямото е майката, а малките са момиченцата Joy

# 12
  • Мнения: 9 903

Малката ми дъщеря все търси символика на майката и детето. Последният път я откри в гърнето си: Това голямото е майката, а малките са момиченцата Joy

ахахахах, това е върха!
Искам отново книгата "От 3 до 5", но май не мога да си я намеря......

# 13
  • Мнения: 492
Една приятелка има магазин за GSM апарати.Звъни ми вчера, защото имала клиентка със слухов апарат и иска да ме пусне на високоговорител , та въпросната клиентка да прецени дали ще го чува.Та пуска високоговорителя и аз започвам един монолог..След две-три минути си изчерпах репертоара и започнах да броя - едно, две, три...В един момент чувам непознат глас(на въпросната жена):Кажи някой виц, какво ми броиш като че ли съм на очен лекар, аз съм за ушен! #Crazy
В първият момент се спекох, но след секунди се хилех с глас!

# 14
  • Мнения: 467
Simple Smile)Не мога да се сетя за съжаление, но пък искрено ме развеселихте:-)))

Малката ми дъщеря все търси символика на майката и детето. Последният път я откри в гърнето си: Това голямото е майката, а малките са момиченцата Joy

ахахахах, това е върха!
Искам отново книгата "От 3 до 5", но май не мога да си я намеря......
Може би имаш предвид "От 2 до 5" на Корней Чуковски?
Ааа, от там винаги се сещам за бисери като:
Дете към баба си, която всяка вечер си сваля ченето и го оставя в чашка - "Бабо, защо не си вадиш и очите?" Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт