В каква географска посока спите?

  • 5 868
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Правя ремонт на детска стая и искам да преместя леглото. Чувала съм, че е добре, когато се спи, главата да сочи север. По случайност на всички членове на семейството ни леглата са точно по този начин, с изключение на това. Не зная дали сега, когато имам възможност да променя посоката да го направя. Дали е вярно и дали е важно толкова много главата да е на север  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 155
На север са ни главите, а детето - на юг.

Чувала съм, че не е хубаво главата да сочи запад, а краката - изток.  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 10:47 от Biby

# 2
  • Мнения: 5 647
В момента- с главата на север. А относно това коя е правилната посока, чувам толкова противоречиви мнения, че не знам кое е вряно и кое не.

# 3
  • Мнения: 5 468
Аз пък знам, че това са бабини деветини и подивявам, когато някоя бабеса ми каже, накъде трябва да ми е обърнат кревата.

# 4
  • Мнения: 258
Последните 2 години - с главата на север, а преди това - на запад. Но и по двата начина си спя чудесно. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 27 524
А аз така и не можах да науча посоките...спя наляво  Crazy

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
Глава - север
Крака - юг
Задник - ту на изток, ту на запад Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хе    Блонди развесели ме.... Joy
Главата ни е на изток,краката на запад. Flutter

# 8
  • Мнения: 3 569
С глава на запад. Ако не се лъжа мъртъвците ги погребват с глава в тази посока .. Лоша поличба ...

# 9
  • Мнения: 532
Задник - ту на изток, ту на запад Simple Smile
що  newsm78 Да не хъркаш по гръб?  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
На запад.Но никога преди това не ми е сочила на север... Thinking

# 11
  • Мнения: 6 315
С глава на запад. Така спим и двамата с малкия, макар че ... аз напоследък мога да заспя където ми падне в апартамента  Laughing. Ако спя в хола, главата ми е на изток.

# 12
  • Мнения: 2 792
  Спала съм във всички посоки на света(не едновремено, в различни периоди), околните не забелязват особено отражение върху главата ми, от това, така че и да има някакво значение, явно не е забележимо  в ежедневието Grinning.
 В момента с мъж ми спим на запад, децата ту на юг, ту на север  Grinning

# 13
  • Мнения: 3 216
Като гледам анкетата май само ние спим на юго-запад.

# 14
  • Мнения: 2 212
С глава на юг, преди години с глава на север...до навик е, но определено с глава на запад би ми било дискомфортно поради разни бабини девитини, а уж не вярвам на такива  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт