овчи корем-ИАМ ЛИ СПАСЕНИЕ

  • 3 477
  • 30
  •   1
Отговори
Има ли някой който да се е спасил от тази гадост? #Crazy
 След раждането станах "горда" собственичка на сбръчкан и увиснал корем.
Това много ме депресира. Преди имах талия 60 см. и прекрасен корем с малко красиво пъпче, а сега корема ми е  като на 80 годишна. Коремните ми мускули се раздалечиха в следствие на което получих вдлъбнатина над пъпа. А бе пълен ужас !Минаха 4 месеца откакто родих и отслабнах доста от което корема се сбръчка още. Чудя се дали по нататък кожата ще се ревитализира  поне малко.
Ако има някой,който да се е сблъскал с този проблем нека сподели.
Май само операция ще ме оправи, но ми се иска да разбера някой правил ли си е такава в Медицинска академия и дали е доволен?????

# 1
  • Мнения: 239
Има ли някой който да се е спасил от тази гадост? #Crazy
 След раждането станах "горда" собственичка на сбръчкан и увиснал корем.
Това много ме депресира. Преди имах талия 60 см. и прекрасен корем с малко красиво пъпче, а сега корема ми е  като на 80 годишна. Коремните ми мускули се раздалечиха в следствие на което получих вдлъбнатина над пъпа. А бе пълен ужас !Минаха 4 месеца откакто родих и отслабнах доста от което корема се сбръчка още. Чудя се дали по нататък кожата ще се ревитализира  поне малко.
Ако има някой,който да се е сблъскал с този проблем нека сподели.
Май само операция ще ме оправи, но ми се иска да разбера някой правил ли си е такава в Медицинска академия и дали е доволен?????

Поздравления за това, че ти пука. Има жени, които смятат, че всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 2 257
А защо такова романтично име? Кое му е овчето на подобен корем? newsm78

# 3
Дали овчи или кравешки  Joy,не знам,но и аз имах такава торба,която след второто раждане се задържа над година.Единственото,което мога да те посъветвам е гимнастика(гадните преси,но и упражнения за цялото тяло)и обилно мазане-например с маслата на Икаров.При мене имаше резултат.Е,спра ли да ги правя и похапна ли повечко,ми се отразява-не е като бях момиче,нищо не ми се лепеше.Според мене,дай си време и не избързвай с операции.

# 4
  • Мнения: 433
4 месеца са твърде кратко време, за да ти се прибере напълно коремът. При мен също много бавно се прибра. Спорт му е майката.

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Пробвай това упражнение мамчето много добре го е описала.
    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122428.0

# 6
  • Мнения: 7 186
Овчи корем Shocked, за пръв път чувам такова определение. Laughing
При някои жени прибирането на корема отнема доста време, при други не се прибира, при трети пък се прибира от раз, всичко е въпрос на структура и ген. Ти си родила преди 4 месеца, значи е твърде рано да се замисляш за пластика. Изчакай до 1 година, като през това време прави активно упражнения за коремната стена, ако нищо не помогне тогава вече се насочи към абдоминопластика. Макар че ти пожелавам да се възстановиш и да не стигаш до там. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 353
Моя корем чак към 6-тия месец след раждането започна да се поприбира.Все още не се е прибрал напълно-леко е потпуснат но мисля че след някой друг месец ще се оправи

# 8
  • Мнения: 2 849
Аз чета "овчи крем" ooooh! .Упражнения му е майката за стягането .

# 9
  • Мнения: 3 777
Масажи на корема със стягащи кремове, само упражнения не помагат.
И корема пак ще бъде същият.

# 10
  • Мнения: 6 155

И аз  ooooh! То покрай тия овчи мазила  Laughing

# 11
Това потресаващо определение ми го каза медицинско лице и да ви кажа произлиза от логична асоциация когато видиш такова нещо. #Crazy
Много благодаря за съветите  bouquet
Обаче не всички са ме разбра ли. Аз подутото коремче ще го прибера с преси ама с излишната, нацепена кожа се чудя какво да правя и се чудя дали ще се стегне поне малко.
Иначе ще продължа да се мажа и да правя упражнения  animal085

# 12
Slunce ти имала ли си такъв проблем и с какви кремове(марка)  си се мазала???

# 13
  • Мнения: 353
4 месеца са твърде кратко време, за да ти се прибере напълно коремът. При мен също много бавно се прибра. Спорт му е майката.

 newsm10 newsm10 newsm10

и ти редовно спорт - бавни повторения и постоянно натоварване. така с няколко комплекса - един от които на синди  - ново измерение, си поприбрах корема и махнах 8 см от талията. има още какво да се желае, но с упорит труд всичко се постига

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Има ли някой който да се е спасил от тази гадост? #Crazy
 След раждането станах "горда" собственичка на сбръчкан и увиснал корем.
Това много ме депресира. Преди имах талия 60 см. и прекрасен корем с малко красиво пъпче, а сега корема ми е  като на 80 годишна. Коремните ми мускули се раздалечиха в следствие на което получих вдлъбнатина над пъпа. А бе пълен ужас !Минаха 4 месеца откакто родих и отслабнах доста от което корема се сбръчка още. Чудя се дали по нататък кожата ще се ревитализира  поне малко.
Ако има някой,който да се е сблъскал с този проблем нека сподели.
Май само операция ще ме оправи, но ми се иска да разбера някой правил ли си е такава в Медицинска академия и дали е доволен?????

Поздравления за това, че ти пука. Има жени, които смятат, че всичко е наред.


Етърва ми се сдоби с подобен корем който виси ужасно и е сбръчкан, но това не и пречи да ходи с гол корем.  Shocked Няма да ви казвам каква е гледката е.

Това нещо не изчезва не се прибира, за нещастие. Кожата ти не е била достатъчно еластична или си имала голям корем през бременността и кожата не може да се възстанови и прибере (все пак тя има капацитет). Можеш да прибереш малко корема, но кожата не вярвам да се оправи освен чрез операция да се отстрани излишната кожа.


И аз  ooooh! То покрай тия овчи мазила  Laughing

Май аз не съм единствената която се е объркала.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт