Имам ли нужда от хормони?

  • 663
  • 8
  •   1
Отговори

Анкета

На каква възраст решихте че сте готови за майка?

Опции:

Здравейте!
като всяка от Вас която чете този форум искам да си имам бебе...от един месец работим МНОГО активно по вапроса. Единственото което ме тревожи е че на последък цикъла ми започна да ми играе номерца - имам закъснения от седмица до 10 дни..което не ми се е случвало преди.Ходих на гинеколог и той ми предписа ниякакви хормони..аз се уплаших  Shocked и не си ги купих, на следващия ден ми доиде..чудя се..дали има за какво да се тревожа? newsm78 Благодаря предварително за отговора.   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 718
Няма за какво да се тревожиш. Обаче се въздържай от излишно пиене на хормони.
На анкетата не мога да отговоря, защото аз вече съм майка, но искам още едно дете. И за първото нещата стояха по един начин, а за второто - по друг. Трябва да поправиш анкетата, за да мога да учавствам, както и други като мен.

# 2
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Не се шашкай soffy, и при мен цикъла се разбазика като започнахме да правим бебе... Embarassed.от 30 дни стана на 37, но обяснението е чисто психологическо просто постоянно се настройваш дали ще ти дойде, дали не............а хипоталамуса си знае работата.......от там идва всичко не са нужни хормони........ Naughty преди и аз ходех да ми слагат Прогестерон i.m. и сети се 1 ден след като са ми го сложили ми идваше..... Crazy
Колко е средна продължителност на цикъла ти?

# 3
Средната продължителност на цикъла ми беше 28 до 30 дни, сега от както живеем заедно и мислим за бебе стана 37 че и повече..за това се и притеснявам..сега отново ми закъснява, съмнявам се че може бебче да е станало толкова скоро въпреки че се надявам тайничко  baby_neutral..

# 4
  • Мнения: 7 718
Ами като се съмняваш - направи тест.

# 5
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Еми от положението е като при мен от 30 на 37, ама изчаках с теста чак след 37 ден то бебчо ако е там няма да ти избяга......така че ако ти стиска си го направи.....но има момент на разочарование  Hug когато теста е  EFN и още не ти е дошло...

# 6
да, именно от разочарование ме е страх..толкова тъпо ми беше миналия месец..почти бях сигурна че ми има нещо много страшно щом теста е отрицателен , а и М не идва  Embarassed ..така че ще поизчакам този път повечко..

# 7
  • Мнения: 674
Да ти кажа има нужда от хормони,защото преди година ми казаха,че имам покачване на пролактин и може да доведе до проблебно забременяване,по трудно бях се паникьосала,но ми бяха изсписани лекарства които трябваше да пия 2 месеца,но тогава не правехме опити за бебе. Не се притеснявай това е при мен и затова по добре се консултирай с лекар.
Желая ти най-искрено всичко да е наред и скоро да имаш добри новини newsm17

# 8
  • Мнения: 7 718
А по този повод си изследвай пролактина пак, защото има вероятост  пак да е завишен и това да е причината за неуспех.
И за понижение на пролактин не се изписват хормони, така че нито това нещо общо с темата, нито има нужда от тях.

Общи условия

Активация на акаунт