Изрусяването вредно ли е за бебо в корема на мама?

  • 1 120
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Изрусяването вредно ли е за бебо в корема на мама? бреми съм в 8-ми месец..какво ще кажете..?? ще стоя на отворено помещение за да не дишам миризмата...но все пак дайте мнение мамииииииииии

# 1
  • Мнения: 6 155
Не мисля, че е вредно  Peace

# 2
  • Мнения: 1 448
Естествено, че НЕ!! Имаше преди 1-2 дни такава тема, ако искаш пусни търсачката  Peace

# 3
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз се изрусявах през цялата бременност! Нищо и няма на моята беба Grinning

# 4
  • Мнения: 1 800
Аз си правих руси кичури през бременноста, не мисля, че му е навредило.

# 5
  • Мнения: 1 165
ако на теб не ти пречат изпаренията, иначе няма никакъв проблем!

# 6
  • Мнения: 517
благодаря ви. изобщо няма миризма окислителя..а и да имаше щях да отворя навсякъде за да не дишам миризмата..Simple Smile за всеки случай сега отворих малко Wink)) Hug сега да видим дали черната коса, която беше почти изветляла..ще стане поне оранжева за да нанеса кафява боя отгоре;))))

# 7
  • Мнения: 8 917
Не се притеснявай Peace

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз мисля, че вреди. Четох в едно списание за бременност и майчинство, където беше обяснено, че изрусителят(обезцветителят), попадайки върху кожата на главата на майката, след това макар и малка част успява да влезе в кръвта й и от там може да стигне до бебето. Говорила съм  и с гинеколога си по този въпрос и той ми каза, че има противоречиви мнения и затова по-добре да не рискувам. Точно затова през бременността ми си направих кичури(по-малко на брой) с фолио, като мазането с боя беше далеч от кожата на главата ми.

# 9
  • Мнения: 1 432
Вредно е разбира се  Naughty.всяко третиране на косата /което засяга кожата на главата/ и най много изрусяването е недопустимо.Да не ти се струва крайно това ,което казвам само.Вси4ки майки тук казват 4е ни6то им нямало на бебоците и дано д аим няма   bouquet,но реакциите от боядисването могат да се проявят в по-късна възраст/както и по принцип става/ под формата на мноооого алергии и кожни заболявания! Tired
Из4акаи о6те два месеца,то не останало  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 622
 Не разбира се  Wink

# 11
  • Мнения: 27 524
Не. Боядисай си се спокойно  Peace

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз съм чувала, че е противопоказно всякакво третиране с химикали! Не твърдя, че инфото ми е на 100% вярно, но не бих експериментирала.   Naughty

# 13
  • Мнения: 2 897
Боядисвай се спокойно,аз го правех през цялата бременност Peace

# 14
  • Мнения: 3 537
Аз четох в списание 9 месеца ,че изрусяването е вредно за бебето.Но въпреки това се изрусих веднъж. Blush

Общи условия

Активация на акаунт