Писна ми русото, искам тъмна коса, ама за кратко!

  • 1 740
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Пфуууу, омръзна ми ужаснооооооо  Close , да ходя руса.....  Laughing . Искам малко промяна........... По принцип, 4ерното е другият цвят, който ме кефи за коса. Знам, 4е ще ми писне много бързо, но отърване от него няма. За това мисля да е нещо нетрайно. Давайте идеи какво да правя, ще ми помогнат ли шампоаните-оцветители за кратко време да се променя от блонди до брюнетка? Да подчертая, че косата ми е много светло русо. Препоръчайте ми нещо  newsm78

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 19:30 от Dendy

# 1
  • Мнения: 5 622
 Не те съветвам да я правиш черна. Направи я много тъмно кафява. Поне се отмива. За разлика от черното  Stop

# 2
  • Мнения: 27 524
Вземи си боя без амоняк - Кастинг на Лореал например. Да знаеш обаче, че върху светло русото доста хваща и бавно ще ти се отмие  Peace И друго да знаеш - като се видиш с по-тъмна коса, никак няма да се харесаш и пак ще искаш да си си руса  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 013
Бях прекрасно руса - естествена блондинка. Един път ме хванаха дяволите и реших да се направя черна - изсипах едно шише шампоан-оцветител - май беше на Гарние (преди 10-ина години) и бззззз.... Сини очи, руси вежди и една тъмна, тъмна коса... Дълго време се мъчих да я възстановя. Сега пак съм руса, но тъмно руса, почти кестенява. Цветът ми никога не се върна.
Докато не побелея нама да сложа боя на косата си!!!!

# 4
  • Мнения: 416
и аз бях пред тази дилема. И на мен ми беше омръзнало русото и се потъмних. Обаче като започнах да си разглеждам снимките, толкова хубава се виждах руса.

Малко по малко си върнах русото- първо кичури, после по-слаба боя, а от днес съм си пак руса. Ами аз сияя, бе хора, 100 пъти по-лъчезарна изглеждам.

Толкова да ми отива този цвят, вече съм категорична, че друга не мога да бъда вече!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 010
............ И друго да знаеш - като се видиш с по-тъмна коса, никак няма да се харесаш и пак ще искаш да си си руса  Laughing

Оф това е проблема  Embarassed !!! Случвало ми се е няколко пъти да се потъмнявам и на втория ден.... блаа  Sick . Ех,ако можеше да си сменяме косите, когато си поискаме и все живи да стояха....... А бе блондета  Mr. Green  на вас не ви ли писва все едно и също?
А ако взема някой шампоан-оцветител кафяв, после дали ще се отмие бързо?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хе върна ме назад във времето,когато и аз бях много руса и в един момент започнах да се заглеждам в момичета с черна коса.Колкото повече ги гледах толкова повече ми харесваше.Реших се,взех си синьо-черна боя,седнах в нас и започнах да се боядисвам,половината ми коса беше руса,другата половина черна.Гледам се в огледалото и си викам-няма връщане назад,харесвах се и руса и черна.На другия ден повечето от съучениците ми ме подминаваха и неможеха да ме познаят,като ме видеха че съм аз и гледаха така  Shocked.До днес съм си черна,харесвам се,отива ми,веждите ми и те са черни.Нооо,много ми се иска по светла коса,като знам че естественият ми цвят е много светло кестенява и направооооо Confused.Но колкото и да искам да се исветля не става,ако река да го правя трябва да се примиря с факта че ще ми опада много коса,а останалото ще е супер изтощена.Затова много добре си помисли за това с потъмняването и внимавай какво ще си сложиш на главата,за да не съжаляваш после.

# 7
  • Мнения: 2 897
А бе блондета  Mr. Green  на вас не ви ли писва все едно и също?
А ако взема някой шампоан-оцветител кафяв, после дали ще се отмие бързо?

Не ми писва на мен,като ми се прииска нещо различно сменям нюанса на русото(а те хич не са малко),ето ти разнообразие Mr. Green
Ставала съм и кестенява от руса,и то най-тъмно кестенявата;http://images10.snimka.bg/001152633.jpg -след два месеца вече русият цвят неистово ми липсваше и постепенно на кичури,на кичури:http://images10.snimka.bg/001152794.jpg
-та пак руса...Тази манипулация е доста изтощителна,така че хубаво си помисли дали ще подложиш косата си на това мъчение.Съгласна съм напълно с Блонди:
И друго да знаеш - като се видиш с по-тъмна коса, никак няма да се харесаш и пак ще искаш да си си руса  Laughing
Аз въпреки,че се харесвах,не ми беше достатъчно това и пак се върнах към русия цвят Laughing

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 23:16 от Zorie

# 8
  • Мнения: 3 010
Zorie, отива и в трите цвята. Ама на теб по принцип кожата ти е малко по-матова и ти стои добре русо, а аз съм бяла. Лятото с малко тен е супер, но зимата  Close , мязам на бозава. А и още нещо, което ме спира да "цапна катрана" на главата  Mr. Green , е пак тази кожа, която е проблемна и от време на време съм пъп4асала. Някъде 4етох, 4е 4ерната коса изисква перфектна кожа без недостатъци и най-малката пъп4ица се забелязва много.  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 897
Zorie, отива и в трите цвята. Ама на теб по принцип кожата ти е малко по-матова и ти стои добре русо, а аз съм бяла

Не ми е толкова матова кожата,по-скоро съм бяла(и на трите снимки имам загар),за това много внимавам и какъв нюанс ще е русото-с много светло не ми отива,прави ми очите черни и имам''болен'',както казва майка ми, вид,също русото с меден оттенък не е моят цвят.Общо взето ориентирам се към пепелявите оттенъци до светло-кестеняво,по-тъмна от това не съм била от четири години(снимката е от тогава).
Някъде 4етох, 4е 4ерната коса изисква перфектна кожа без недостатъци и най-малката пъп4ица се забелязва много.  Grinning
Абсолютно вярно е това,което си чела Peace

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз съм естествено руса,като ми писна веднъж и се боядисвах с шампоан оцветител-бях червена,кестенява с лилав оттенък и после установих,че с естествения си цвят съм си най-добре,въпреки,че комбинацията тъмна коса-светли очи ме кефи много,но кожата ми е бяла и много бие на очи тъмната коса.Изрусих се,после на кичури и сега почти съм с естествения си цвят-тъмно рус(или светлокестеняв,както се води там),тук там прелива някой друг рус кичур.От слънцето доста ми изсветлява косата.Мисълта ми е,че ако се промениш тотално от светло русо до тъмно кестеняво,доста трудно след това ще си върнеш цвета,ако ти писне.Така,че помисли добре,по-добре иди в някой магазин за перуки и премери някоя да се видиш първо как ти стои тъмната коса и прецени.

# 11
  • Мнения: 7 430
И аз съм така - русо и пак русо Mr. Green
Преди няколко месеца си бях с руса косица - средна дължина, но един ден ми писна да се гледам така и хоп на фризьор, вече с по-къса прическа и я боядисах в цвят бордо - много ме кефи, но трудно се поддържа.Около 2 м бях така и сега се боядисах кестенява - ще изчакам още малко - мисля и кичури да си направя и после пак ще е русо, но поне да мине известно време.
12 г вече се боядисвам и мога да кажа, че от черна по-лесно станах руса, отколкото от червена, но бая я бях изтощила и скъсила Wink
Жалко, че не мога да си намеря темичката да ме видиш с бордото като цвят - може да ти хареса и на теб Wink

...и да постнеш снимки - Преди и Сега....а може и сега да ни се представиш, че да ти дадем някой съвет Hug

# 12
  • Мнения: 79
Зори, а сега в момента с какъв цвят си боядисана и каква боя? извинявай за въпроса но много ми хареса сегашното ти пепеляво русо!:)

# 13
  • Мнения: 2 897
Зори, а сега в момента с какъв цвят си боядисана и каква боя? извинявай за въпроса но много ми хареса сегашното ти пепеляво русо!:)

За съжаление нито знам името на боята(италианска е,само това ми е известно),нито номера,защото ходя на фризьор да ме боядисва-аз само си избирам няколко цвята от каталога,тя ги смесва в някакви съотношения по нейна професионална преценка и готово.Винаги,обаче избирам повече от два цвята русо,получава се много добре Grinning

Като чета през колко цветове и прически преминават дамите тук ми се иска да пусна една тема за трансформациите ни-цветове,прически и т.н.,които всяка да покаже-така идват и доста добри идеи,както от цветосъчетанията при дрехите,много би било интересно,според мен,ама да не се окаже тъпа идея :thinking:

Общи условия

Активация на акаунт