леатон, апетон или друго сиропче

  • 4 839
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
педито ми препоръча да й давам на беба сиропче за апетит, не каза кое точно. питах в няколко аптеки и те като ми наизвадиха по няколко сиропчета и аз съвсем се обърках. искам нещо което наистина има ефект и по-възможност да не е много скъпичко. ако знаете такова, моля ви препоръчайте ми newsm78

# 1
Питай педиатъра за име.
Аз на каката и давах, но това бяха хранителни добавки. newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
На нас са ни изписвали Леатон. Но наистина е по-добре да питаш педито за точно име

# 3
  • София
  • Мнения: 15 197
Моята педиатърка изписва Леатон. Дава ми една шарена рецепта и ме праща в точно определена аптека, в която срещу въпросната шаренийка получавам отстъпка от няколко лева в цената. Не си спомням колко струваше сиропа. Върти ми се в главата нещо около 10лв. Но пък количеството е зашеметяващо-половин литър. Има да си го пие детенцето половин година най-малко.
На вкус е много приятен-прилича на мултивитанно сокче. Иво го пие с удоволствие.

# 4
  • София
  • Мнения: 663
питах, но нямало никакво значение кое ще избера-вършели все една работа, зависи на детето кое му хареса и дали има ефект newsm78

# 5
  • Мнения: 7 640
не бих давала подобни боклуци

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Периодично давам на малкия сироп Multi-Sanostol. Много го харесва, сладък е. Цената не си спомням, но не беше скъп, голяма опаковка. Laughing

Оп, сега ви видях възрастта - нашия сироп е за след 1 годинка!

# 7
  • София
  • Мнения: 15 197
Упс, и аз сега видях, че бебчето е още малко. Изчакай да навърши годинка.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Леатона засилва ли апетита на мъниците
Аз го давах преди време за засилване на организма,защото беше болен и неискаше да яде нищо другоосвен мляко,но не забелязах да има кой знае какъв ефект

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Изписаха ни Апетон, той е с пчелно млечице. Ще започвам скоро да й го давам, дано има ефект Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 663
и аз взех апетон. скоро ще започна да й го давам, пък да видим дано има резултат  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт