Д-р Манев - Окръжна болница - мнения?

  • 4 066
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,
търся мнения за Д-р Димитър Манев - Окръжна болница. Предстои ми раждане и се чудя дали да избера да раждам при него. Моля, ако някой има информация по въпроса да сподели предварително.

Благодаря ви!!

# 1
  • Мнения: 1 080
Аз май няма да съм много в темата, ама все пак ще се изкажа Simple Smile. Със сигурност намираш някакъв смисъл в това да раждаш при някой определен лекар, щом питаш за това. Аз родих миналата година на 20-ти декември в Окръжна(говоря за Софийската окръжна-Св. Анна) та бих ти казала, че ако нямаш някакъв проблем или притеснения относно бременността едва ли има смисъл да раждаш при определен лекар. Аз отидох без да съм стъпвала там даже, обикаляхме около 20 минути докато намерим къде е това родилно отделение Simple Smile))) та исках да кажа всъщност, че бях много приятно изненадана от отношението, както преди, по време, така и след раждането, докторите и акушерките са достатъчно коректни и мили. В началото бях се насочила към Шейново, но в последствие промених намерението си и не съжалявах. Една моя позната ражда в Окръжна  през юли , макар че тя пък беше решила да бъде в Св. София и то при нейна позната, но аз я разубедих и тя също несъжаляваше.Пожелавам ти безпроблемно и краткотрайно раждане.

# 2
Благодаря ти за отговора  Simple Smile

# 3
Здравей,
мога да споделя своето мнение за самата Окръжна болница - на мен там ми следиха бременността и ми слушаха тоновете на бебето - в родилното отделение е страхотно чисто и акушерките са много мили и усмихнати. Аз бях много доволна и даже съжалявах, че не проучих по-рано възможността да раждам там.
С пожелания за безпроблемно раждане!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз все още не съм раждала, но преди два дни излязох от родилното на окръжна. Бях за задържане. Трябва да ти кажа, че майките които не си бяха ангажирали лекар бяха адски доволни от отношението на целия екип. Получаваха повече внимание от тези които бяха ангажирали някой определен дофтор. Прекарах там 10 дни и отзивите бяха едни и същи: ако отидеш без оговорка всички са до теб от началото до края. При уговорка друг лекар не поема отговрност за теб, а често и акушерките те пренебрегват. Иначе имах възможността да бъда прегледана от д-р Манев. Изключително тактичен и внимателен специалист. Той беше в смяна с д-р Дачева и всички бременни искаха да раждат като са те на смяна, но не са си правели уговорки.

Май станах досадна! Желая ти леко и безпроблемно раждане каквото и да решиш. Вярвай в своето решение и ще си доволна от крайния резултат!
П.С. Забравих да кажа, че при който и екип да попаднеш няма да си в лоши ръце. Всички са изключителни специалисти!!!

Общи условия

Активация на акаунт