От къде гумени ботуши?

  • 1 670
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Момичета, искам да купя на сина ми гумени ботуши, но не апрески , а такива за дъжд. От къде?
Той носи 33-34 номер, та ако някой е виждал да се продават някъде, моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 259
Миналата година имаше в Колев и Колев бяха по 10лв.
Предполагам че и тази година ще ги пуснат пак.

# 2
  • Мнения: 272
Миналата година имаше в Колев и Колев бяха по 10лв.
Предполагам че и тази година ще ги пуснат пак.
Дано ги пуснат, защото все още няма.
Мерси за отговора Grinning

# 3
  • Мнения: 5 228
В момента (всъщност миналата седмица) има в SchueKids в ЦУМ, на щанда на Колев и Колев. Малките номера струват 10 лв, по-големите (не знам от кой номер нагоре) - 15 лв. Сини са, с дебело чорапче, което се маха., много хубавш ботушки.

# 4
  • Мнения: 272
В момента (всъщност миналата седмица) има в SchueKids в ЦУМ, на щанда на Колев и Колев. Малките номера струват 10 лв, по-големите (не знам от кой номер нагоре) - 15 лв. Сини са, с дебело чорапче, което се маха., много хубавш ботушки.
Фукла , мерси .Това ми звучи добре с този махащ се чорап. Ще скокна да видя .  bouquet

# 5
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
TCM

# 6
  • Мнения: 272
В момента (всъщност миналата седмица) има в SchueKids в ЦУМ, на щанда на Колев и Колев. Малките номера струват 10 лв, по-големите (не знам от кой номер нагоре) - 15 лв. Сини са, с дебело чорапче, което се маха., много хубавш ботушки.
Фукла , мерси .Това ми звучи добре с този махащ се чорап. Ще скокна да видя .  bouquet
Благодарение на инфото от Фукла се сдобих с два чифта от тези ботуши за двете ми деца. Най-много ми харесва махащия се чорап, което позволява да се носят при топло и студено време. Peace 2в1

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
и аз купих на дудето.Всички бяха по 15лв

# 8
# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Мога ли да помоля някой който вече си е купил гумени ботушки ако има възможност да ги снима и да ги пусне, защото аз днес харесах едни за 24 лева, но нямат никакви чорапчета вътре а нещо като вата, а и 31-ви номер нямаха в момента.

# 10
  • Мнения: 5 255
... да ги снима и да ги пусне...

# 11
  • Мнения: 3 322
Изглеждат супер ! Отивам! Мерси от кога търся!

# 12
  • Мнения: 5 228
mam@, мисля че е от Колев и Колев трябва да ти платят сериозен хонорар за популяризирането на гумените им ботуши. Laughing Аз всъщност от теб разбрах за съществуването им, за което ти благодаря!.  Hug

# 13
  • Мнения: 5 255
mam@, мисля че е от Колев и Колев трябва да ти платят сериозен хонорар за популяризирането на гумените им ботуши. Laughing Аз всъщност от теб разбрах за съществуването им, за което ти благодаря!.  Hug

 bowuu
Преди време питах и в Стил`99 - казаха, че очакват - може и там да проверите  Wink

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
mam@, благодаря за снимката  Simple Smile
Аз тези на живо ги гледах в МОЛ-а, но не знаех че са на Колев и Колев, единственият недостатък който имат е че горе са много широки. Тези които аз гледах имат някакво парче на което има връзки и стоят по крачето на детето, няма да му вее, а стават и за дълбоки преспи.

Общи условия

Активация на акаунт