Как отпразнувахте първия рожден ден на детенцето?

  • 1 187
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Това ми е въпроса.
Интересно ми е как сте посрещнали празника.С роднини или  детско парти.
Ако е детско празненство-какво сте приготвяли за хапване...
Имало ли е балони,украси-някакви интересни такива нещица.

С две думи -разкажете как отпразнувахте рождения ден?
Аз все още много му се чудя... Blush

# 1
  • Мнения: 532
Аз го отпразнувах сама в мислите си и чаках някой да се сети до обяд, че е рожден ден на най-малкия член на "семейството" ни. На другия ден отидохме с бебо, батко и аз на сладкарница и духнахме там свещичката  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 057
Направихме барбекю на една горска поляна. Имаше само едно детенце на възрастта на нашето. Хапнахме, пийнахме, детето духна свещичката, после хапнахме от тортата и така...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
събрахме роднините на ресторант извън града ,нашия РД е след Нова година и имаше още новогодишна украса

следващия РД смятям да е детски,защото малкото вече разбира и ще му е по-интересно

# 4
  • Мнения: 683
Аз мисля, че е твърде мъничка за да участва в празника, да го разбере и да му се радва. Беше делничен ден и вечерта се събрахме родителите и кръстниците - торта със свещичка, 2-3 снимки и толкова.   party041
За втория обаче задължително украса, балони /вече сме подготвили цял пакет  smile3502 /.
А за следващия - може и с връстници. Tada

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
С бабите и дядовците в един много хубав ресторант.

# 6
  • Мнения: 982
С бабите и дядовците ще ходим на ресторант,а преди това ще почерпя с торта няколко близки майки и по-големите деца.Скоро ни предстои.

# 7
  • Мнения: 495
вкъщи, с торта, роднините и кръстниците, камера, снимки, балони, празнични гирлянди и голям надпис ЧРД
много зависи от детето - просто той не стои мирно на едно място, иначе може би щях да предпочета заведение
колкото до менюто - от готварски книги заимствах оригинални и същевременно лесно-приготвящи се неща

# 8
  • София
  • Мнения: 11 658
На самия ден празнувахме с бабите,дядото и кумовете!След няколко дни я кръстихме и тогава бяха поканени роднини и приятели!

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
С няколко "бебета" на неговата възраст и майките им у нас Simple Smile Децата бяха на солети и обикновени бисквити. Бях правила сандвичи, имаше сок, безалкохолно и торта разбира се. Децата гониха балоните кой както може и си играха с играчките. Обикновено не събирам роднини за никой рожден ден Peace

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На самия първи рожден ден - детско парти. Поканих нейни приятелчета, доколкото можеха да се нарекат тогава така. Сама украсих двора.
http://bgphoto.net/photos/1368/o632543763346250000.jpg
За хапване за децата имаше солетки, сокчета... но общо взето никое нищо не хапна.
За големите имаше торта, сладки, безалкохолно...
Няколко дни по-късно- роднините на ресторант.

# 11
  • Мнения: 7 474
Ако е лятото има по-големи възможности, но ние сме зимата и бяхме в къщи с баби и дядовци и едно бебе . Hug

# 12
  • Мнения: 7 640
вкъщи със сравнително тесен кръг близки роднини.
Детското парти щеше да бъде безсмислено

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Ние си поддържаме отношения с мамите от курса за бременни, та имаме дечица през няколко дни. Бяхме първо на РД на едно от момиченцата- само майките и децата-беше истински кошмар. Те още не си обръщат внимание, само едно ходеше, не могат да си играят, единият като писне и почват всички в един глас Mr. Green То рожденичката нищо не разбра, основно рева, а майките луднахме.
Детското парти е безмислено. Та след този РД се отказах и отпразнувахме само с най-близките роднини. Догодина ще му мислим за детско парти, ако сме се очовечили Laughing Ако не-остава за третия Laughing

# 14
  • Мнения: 416
Много роднини и много приятели на ресторант - една малка сватба беше. Детето беше около час и нещо с нас, имаше торта, от която нищо не разбра и после с баба си вкъщи, а ние продължихме да празнуваме.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт