Да дам ли диня???

  • 938
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
 Моята шушулка е почти на 4 месеца и досега по мое усмотрение и съвет на педито не съм давала нищо друго, освен АМ и водичка. Но се оказа, че вкъщи има доста диня (домашно производство) и мисля да и дам сокче днес.
Да вмъкна, че имахме доста проблеми със запек и повръщане.
Та така, мили мами, да дам ли  и какво количество сокче?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 572
Дай. Може да почнеш с няколко лъжички и да стигнеш 20 мл. два пъти на ден/ за около 10 дни/. Поне аз така направих.

# 3
  • Мнения: 315
С лъжичка????
Лелеее ще падне игра. Тя като си види лъжичката веднага я грабва и почва да я дъвче и да "се храни "сама!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 572
С лъжичка????
Лелеее ще падне игра. Тя като си види лъжичката веднага я грабва и почва да я дъвче и да "се храни "сама!!!!
На 3 месеца???
И моята щерка си играе с лъжичката, тогава давам една на нея и с друга тъпча. Аз не съм давала сок в шише, за 20 мл не си струваше да мия и изварявам. Но ако искаш пробвай.

# 5
  • Мнения: 315
Лъжичката и е силиконова и дъвченето и явно облекчава болката във венците, знам ли. Но с "храненето" доста добре се справя  Laughing ще я снимам и ще я пусна тук Simple Smile

# 6
  • Мнения: 27 524
Не виждам смисъл. Първо е малка, второ - в динята няма нищо кой знае какво. Вода и фруктоза. Спокойно може да минете и без диня  Stop

# 7
  • Мнения: 3 042
Не виждам смисъл. Първо е малка, второ - в динята няма нищо кой знае какво. Вода и фруктоза. Спокойно може да минете и без диня  Stop
Peace

# 8
  • Мнения: 5 183
Подкрепям Блонди!  Peace

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
ЗАщо пък да не дадеш?! Така или иначе няма нищо в нея- все едно е вода  Grinning

# 10
  • Мнения: 5 183
ЗАщо пък да не дадеш?! Така или иначе няма нищо в нея- все едно е вода  Grinning

Ми защо да я дава тогава?  Shocked newsm78

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да, сок може.  но не и фибрите в динята, които много ще дразнят червата.
 - Освен това плодовата фруктоза и глюкоза са в свързан вид в плодовете и се разграждат в продължение на часове в организма, за разлика от захарта (дизахарид) и производните и сладки, които са като шоков удар за панкреаса.

# 12
  • Мнения: 5 299
Лъжичката и е силиконова и дъвченето и явно облекчава болката във венците, знам ли. Но с "храненето" доста добре се справя  Laughing ще я снимам и ще я пусна тук Simple Smile
Eee, стига де, малко се поувлече...

# 13
  • Мнения: 315
Лъжичката и е силиконова и дъвченето и явно облекчава болката във венците, знам ли. Но с "храненето" доста добре се справя  Laughing ще я снимам и ще я пусна тук Simple Smile
Eee, стига де, малко се поувлече...
ОБЕЩАВАМ ДА ВИ ПУСНА СНИМКА!
От няколко дни го прави и с баща и много се смяхме първия път  Laughing
Дано стане хубава снимка, не съм от майките, които преиграват, че детето им е генийче

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
ЗАщо пък да не дадеш?! Така или иначе няма нищо в нея- все едно е вода  Grinning

Ми защо да я дава тогава?  Shocked newsm78

Именно- не може да навреди, пък майката явно има желание да даде. Няма да му стане нищо на детето  Stop

Общи условия

Активация на акаунт