чай бебезан

  • 7 581
  • 8
  •   1
Отговори
Здравеите,искам да попитам мамите,които са давали на беб4етата  си бебезан,дали може да давам на моита бебка  и чаичето и еспумизана или трябва само едно от двете да избера?може ли бебезана да се дава вместо водичка?и последно въпросче,как се приготвя чайчето?благодаря ви предварително newsm51

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз го давах едновременно със Саб,вместо вода.Да ти кажа честно нямаше особен смисъл от него Rolling EyesЗаливах едно пакетче с 200 мл. вода

# 2
няма да навреди на бебка,ако и давам чайчето заедно с еспумизана???

# 3
  • Мнения: 355
Доколкото разбирам искате да го давате против колики. Така ли? На мен една мама ми го препоръча за успокояване, че ми е ревливо детето и все се каня да пусна тема, но няма да е лошо, ако някой компетентен каже в кои случаи и как се употребява.

# 4
  • Мнения: 11 816
Ако дъщеря ти пие по принцип вода пробвай и й го давай като чайче вместо вода. На някои помага, на други не. При нас лично не, но това е защото дъщеря ми не искаше да пие нищо друго освен кърма. Успех с преборването на коликите!

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ако дъщеря ти пие по принцип вода пробвай и й го давай като чайче вместо вода. На някои помага, на други не.
На кутията пише да се дава по 3-4 чаени лъжички, а не да се налива бебето с него! Naughty
Аз го давах заедно със Саб симплекс! Peace

# 6
  • Мнения: 11 816
Тези 2-3 л. ще бъдат разредени, разбира се, смятам че се подразбира. По-рядкйа, светла консистенция. Напр. 1 пакетче от чая, потопено в гореща 200 мл. вода за около минутка максимум, колкото да си пусне,м а не да кисмне или се вари, тогава би станало силно.

# 7
  • Мнения: 3 334
Аз го давах едновременно със Саб,вместо вода.Да ти кажа честно нямаше особен смисъл от него Rolling EyesЗаливах едно пакетче с 200 мл. вода
същото правех и аз!

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Давах ги заедно.

Общи условия

Активация на акаунт