За д-р Джонгова клиника Лора?

  • 33 051
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Здравейте, момичета толкова рових из форума, но намерих много малко информация за д-р Джонгова. Видях, че я има в Белия списък. Исках да помоля раждалите мами наскоро при нея да споделят доволни ли са, леко ли е минало всичко, с упойка ли са били (за мен това е задължително желание Embarassed)

Благодаря ви предварително, надявам се да има майчета, които са раждали при нея  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Не съм раждала при нея  , но я посещавам от известно време и много ми харесва. Ще следя темата с интерес. Знам,че във форума има няколко майки раждали при нея, дано видят темата. В темата "Кой ви следи бременността?" можеш да видиш 2-3 ,които ходят при нея  Peace

# 2
  • Мнения: 2 159
Да видях темата, благодаря ти  bouquet, прочртох и мененията на няколкото майки раждали при нея, които намерих във форума, но се надявам да има повече майчета и да споделят  Hug

# 3
  • Мнения: 156
Май съм се включвала вече по темата, но пак ще си кажа. Преди 2 години почти, раждах при нея. Всичко мина супер гладко, но този факт не е критерий, всяко раждане си е индивидуално все пак. Много харесвам Д-р Джонгова, заради нейната лъчезарност и професионализъм. Не се е отделила от мен нито за минута, буквално ми е държала ръката през цялото време. След това всеки ден идваше да ме вижда. За упойката нищо не мога да кажа.При мен нямаше време за такава, пък и честно казано, не мисля, че щеше да има кой знае какво файда от анестезия. Наложиха се няколко козметични шева и, тогава ми сложи локална упойка, но на мен вече ми беше все едно Simple Smile.Ми това е в общи линии. сега 4 мои приятелки ще раждат при нея живот и здраве. Надявам се и аз през следващата година да повторя Whistling.
Успех и имай доверие в лекаря си,това е най-важното .

# 4
  • Мнения: 2 159
Благодаря yoli за информацията, мислех че повече мами са раждали при нея, но пък може и да не са попаднали на темата.
Иначе и аз знам за такива дето ще раждат при нея ама нямам време трябва да реша тези седмици.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
barabana,

Сигурно вече си направила своя избор, но все пак -  аз лично съм много доволна от д-р Джонгова, правиха ми операция при нея и по-внимателен човек от нея като лекар не съм срещала !

Успех!

# 6
  • Мнения: 3 091
Не вярвам някой да напише, че не е доволен от Джонгова! Страхотен професионалист и човек!



Успех!

# 7
  • Мнения: 2 159
да избрах да бъда при нея, мерси на всички
само малко ме притеснява факта, че повечето раждали при нея са секцио, но може така само да ми се струва newsm78

# 8
  • Мнения: 644
Моми4ета,може ли някоя от вас,която скоро е раждала при д-р Джонгова ,да сподели,за каква цена става дума?
Нали лекарката изражда в  болница  "Св.София"  -   "услугата"  е  " избор на лекар" ?

# 9
  • Мнения: 278
Д-р Джонгова ми следи бременността и смятам тя да ме изражда, цената е 700 лв. за нормално без епидурална, 750 - нормално с епидурална и 950 - секциото. Това включва заплащането за целия екип, който участва в раждането, а разходите ако искаш вип операционна и стая са отделно.  Heart Eyes

# 10
Здравейте, момичета
Аз много късно се включвам, но сега попаднах на тази тема. Пък и мисля, че ще е полезно за други, които търсят информация за д-р Джонгова.
Аз родих при нея и съм с прекрасни впечатления. Даже това е малко да се каже. Чувствам я като моя лична приятелка. Остави дето е безупречен професионалист и винаги е "в час", но е и изключителен човек. При мен всичко мина като по учебник. Аз раждах секцио, защото аз така исках, иначе тя настоява, че нормалното раждане е най-добро.  
Познавам много жени, които са раждали при нея и всички до една са много доволни.

Пожелавам ви успех.

# 11
  • Мнения: 152
Аз май съм първата, която ще пише негативни неща за Джонгова. Вече 5 месеца ходя при нея, но след всеки път все по- разочарована си тръгвам. В началото ми обръщаше много внималение, чувствах се спокойна, но след това с всеки преглед само разочарования. Изгуби цялата документация и направления, после ми забрави изследванията и досега ми е пускала изслевания само веднъж- кръвна картина и урина( друго няма засега) и като отидох при друга лекарка тя ми се скара и каза, че трябва ако не на всеки месец, то поне на два месеца да се правят изследвания. А последния път ми говреше неща, противоположни на тези, които ми е обяснявала предния път. И със сигурност я сменям. Струва ми се доста преуморена и прекалено ангажирана или може периода и да е такъв. Това е моето мнение, може и да греша....

# 12
  • Мнения: 7 474
Оказа се , че моя близка ще ражда при нея след 6 мес. и сега се чудя какво да и кажа за ражданията при нея newsm78 Пуснах тема в Майки , дано повече хора се включат. Май определено предпочита секциото newsm78

# 13
  • Мнения: 5 647
Преди години ходих при нея на прегледи и определено не останах очарована. Пращаше ме на един куп изследвания, от които в последствие се оказа, че не е имало нужда.  Явно я интересуваха само парите.  newsm11

# 14
  • Мнения: 2 159
Qnush добре си направила, че си я сменила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт