Хининова вода и Икаров против косопад?

  • 3 753
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 334
Провокирана от тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72792.0
си купих хининова вода и Редуктор за коса на Икаров.
Косата ми много капе и реших да опитам. Мазах се с Икаров и косата ми стана супер, но ми се иска да мажа и с хининовата вода.
Въпросите са ми следните:
1.Може ли да се мажат едновременно ?
2.Как точно се прилага хининовата вода - тоест мажа се , седя с нея и се къпя ИЛИ се къпя и се мажа без изплакване и така си седи до следващо къпане?
3.Дали не си противодействат някак двете?
4.Отровна ли е тази хининова вода, понеже малкия ми скубе и яде косата редовно?

Благодаря за съветите предварително!

# 1
  • Мнения: 2 631
Според мен са напълно съвместими! Peace
Аз сега ги смесвам в "овчата" маска на мама Десислава от "Тайната на дългата коса" и не виждам проблем.
Преди години съм мазала хининова вода и след измиване на косата, така че и двата варианта са възможни!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 334
А как се слага, непременно ли без да се отмива, чух , че косата става мазна от нея, а мойта си е мазна и без хининовата вода... Tired

# 3
  • Мнения: 267
Косата в никакъв случай не става мазна, по-вероятно е при някои жени по-бързо да се омазнява косата. Но ако я миеш редовно - няма проблем.
А с маслото и водата едновременоо се процедира така - мажеш, къпеш се и после втриваш хининова вода и така до следващото къпане

# 4
  • Мнения: 2 631
Хининовата вода сама по себе си не омазнява, т.к. съдържа и спирт.

Не се притеснявай от омазняване! В момента засилено правя "овчата" маска преди всяко измиване на косата, а тази маска съдържа мас и още др. мазни неща, а след измиване - косата е чудесна. Пак си я мия, както и преди - 2 пъти в седмицата и всичко е ОК! Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Какъв е този РЕДУКТОР НА ИКАРОВ Shocked? Да не би да става въпрос за СТИМУЛАНТА ЗА КОСА НА ИКАРОВ?
Аз стимуланта го мажа преди къпане като го смесвам и с други работи /маската на Деси/ и след като измия косата се напръсквам в корените с хининова вода без да я изплаквам.Вярно е, че има води на различни фирми и някои наистина много омазняват.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 334
Ами не знам дали е Стимуланта, ще проверя довечера като се прибера точно какво беше, мопже и да бъркам.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
А как се слага, непременно ли без да се отмива, чух , че косата става мазна от нея, а мойта си е мазна и без хининовата вода... Tired
Не става мазна.самата  моя коса е склонна към омазняване,но водата не й действа по никакъв начин така.
Пръскаш след измиване на косата,втриваш в корените и готово.2/3пъти в седмицата.
Съвместими са,защо не.

# 8
KUPI SI MASKA S ZELEN 4ESAN I BILKI I
M
NA COSMOFARMA I 6TE SE RODI6 KOSOPADA 6TE SI ZAMINE ZAWINAGI

# 9
  • София
  • Мнения: 1 334
KUPI SI MASKA S ZELEN 4ESAN I BILKI I
M
NA COSMOFARMA I 6TE SE RODI6 KOSOPADA 6TE SI ZAMINE ZAWINAGI

Извинявам се, може и да не съм права, но всичките ти постинги във форума са за Космофарма. Звучи ми като чиста реклама. Мисля, че не е честно. Crossing Arms

# 10
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Сестра ми ползваше хининова вода, ама май не за косопад, а за заздравяване и по - бърз растеж newsm78.
Беше много доволна.

# 11
  • Мнения: 1 986
Хининовата вода стимулира кръвообръщението в кожата на скалпа,подхранва корените и усилва растежа,успокоява и регенирира косата-нанася се на измита коса-без изплакване.Аз не забелязвам някакъв особен ефект,но със сигурност и не вреди Wink

Общи условия

Активация на акаунт