Кога казахте на шефа си за бременността?

  • 2 194
  • 71
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Още не съм ходила на лекар за бременността ми, но вече си правих 2 теста и двата с по две чертички, а и как зверски ми се гади, не е истина, та за себе си знам, че съм бременна. Въпросът ми е кога и как казахте на шефа си за своята бременност. Честно казано за се притеснявам от разговора с моя, защото сме само 3 души с него в офиса и на мен се пада голяма част от работата, ама ........ смятам, че по някакъв начин ще се оправят и без мен. Колежката ми заподозря, защото сме по цял ден заедно, а аз съм на сода и солети и когато и казах, репликата и беше: Сега аз сама ще опъвам каиша Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
Честито,мамче!Лека бременност!
Аз казах на моя,когато бях в 3-ти месец,но и нямаше друг начин щото аз поне бях доста слаба и започна ,много рано да ми личи.А пък и на колегите ми им направи впечатление,че спирам цигарите и започнаха едни подмятания и аз за това реших да го научи от мен.Не се притеснявай,ще те разбере.Радвай се на човечето в теб,другите неща за сега ги остави.Още веднъж ти желая успех.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 8 925
След 12 г.с., а първия път по-рано, щото трябваше да излезна в болничен за задържане.

# 3
  • Мнения: 1 448
Веднага след като разбрах  Peace

# 4
  • Мнения: 4 621
Мисля, че бях в края на трети - началото на четвърти месец Grinning

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Първия път почте веднага след като разбрах, но сега още не съм казала, защото имах малко проблеми.

# 6
  • Мнения: 118
Ами още в 9 г.с. защото се наложи да вляза по спешност в болница и на втория ден от престоя ми трябваше да обясня /по телефона ooooh! / за какво става дума. Дано да се разберете, но не се притеснявай ти и бебчето сте най важни сега   bouquet

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честито!
Какво се притесняваш от шефа си? Все пак има още почти година да работиш за него ......
Времето тече, но бавно!
Аз казах веднага след като разбрах, коментари нямаше, вече съм в седми месец и продължавам да си ходя на работа ... и така ще е живот и здраве докрая .....   bouquet
Не се притеснявай, а се радвай!

# 8
  • София
  • Мнения: 829
Колкото по-рано му кажеш, толкова по-добре! Хем той ще знае, че трябва да преразпределя работата, хем на теб ще ти е по-спокойно.
Аз казах в 4-ия месец, но въпреки това ми се наложи да ходя в две командировки, така че ти си прецени Simple Smile
Лека бременност Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 043
В 13-та седмица.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
В 11-та седмица.

# 11
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Първо - Честито!!!  bouquet

Не ги мисли шефа и колежката ти - най-важното в момента е ти и бебока да сте добре.

Аз казах в 3 месец по телефона, защото бях болнични и трябваше да ги уведомя за причината.


Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Честито!   bouquet Лека и безпроблемна бременност ти желая. Аз им казах в самото начало, защото ми се наложи да изляза 1 месец в болничен заради болки. Та връчвайки си болничния, им казах и за какво е. След 1 месец тамън трябваше да се върна на работа и влязох в болница за задържане. Та по телефона научиха новината, че няма да се върна на работа.

Ако сте малко хора и вършите разнообразна работа (включително и физическа), аз бих съобщила по-рано, за да се съобразяват и да няма сконфузни ситуации.

Успех!  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
Моят шеф разбра някъде около 2-я месец и понеже е доста заядлив, започна с едни подмятания и забележки от типа колко съм била дебела (а на мен още не ми личеше)...Sad А като бях в четвъртия направо ме попита, кога мисля да излизам болнични, че "да си правя сметка кой ще те замества".

# 14
  • Мнения: 286
Като си спомня и лошо ми става ... не очаквах такова държание от него и повечето ми колеги. Чувставах се много объркана и едва ли не виновна, че съм бременна. Тогава ги пратих на майната им да се оправят и си излязох в болничен докрая на бременността. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт