Pomognete mi molq wi!!!

  • 8 012
  • 19
  •   1
Отговори
Imam problemi sa nerwite.Molq wi prepora4aite mi nqkakwi leki uspokoitelni.We4e dosta 4esto mi se slu4wa da izpadam w isteri4ni krizi!!!Molq wi daite mi sawet!!!

# 1
  • Мнения: 870
Аз знам за капките мента, глог и валериан.

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравей, защо не опиташ първо да прецениш какви са причините за тези нервни кризи, какво ги предизвиква, за да премахнеш дразнителя!
След това може би се консултирай със специалист - психолог, за да ти даде някакви препоръки как да се справиш със ситуацията!
Не мисля, че отсега трябва да започваш със хапчетата - това е много краен вариант ...  Hug
Дано да се справиш лесно!

# 3
  • Мнения: 1 802
Imam problemi sa nerwite.Molq wi prepora4aite mi nqkakwi leki uspokoitelni.We4e dosta 4esto mi se slu4wa da izpadam w isteri4ni krizi!!!Molq wi daite mi sawet!!!

А може би имаш нужда от лекар... Hug По добре иди по навреме при лекар отколкото да пробваш сама да се лекуваш. Успех!    bouquet

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
DEANXIT  - напълно безобидно, не води до пристрастяване, снижава напрежението. Пий първата седмица сутрин 2, и на обяд 1 бр. От втората седмица нататък пий сутрин и обед по 1. Не го взимай след 15.00 часа.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че е по добре да отидеш първо на невролог и тогава да пиеш каквото и да било. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
DEANXIT  - напълно безобидно, не води до пристрастяване, снижава напрежението. Пий първата седмица сутрин 2, и на обяд 1 бр. От втората седмица нататък пий сутрин и обед по 1. Не го взимай след 15.00 часа.
Това...без рецепта ли го продават? newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз знам за капките мента, глог и валериан.
Точно Peace
И да не помогнат няма да навредят Rolling Eyes
И по-спокойно бре жена.На какво се дължат тези депресии,я се стегни Naughty

# 8
  • Мнения: 184
Първо се консултирай с лекар - той ще те прегледа и сам ще прецени. Така по препоръки не се пият лекарства за нервите Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз знам за капките мента, глог и валериан.
Това е едното.
Има и едно друго- Анервина се казва.И то е на билкова основа,главното в него е валериана.Аз също прибягвам до тези капки.
Успокояват.

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
DEANXIT  - напълно безобидно, не води до пристрастяване, снижава напрежението. Пий първата седмица сутрин 2, и на обяд 1 бр. От втората седмица нататък пий сутрин и обед по 1. Не го взимай след 15.00 часа.
Чак пък това лекарство без лекар. То вярно, че вече го изписват наляво и надясно ама все пак.  Naughty
Мента, глог и валериана е добро - ама си вземи капките.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Чувала съм, че Невролаксинът на д-р Тошков е добър. Но чувала, не ползвала... Naughty

# 12
  • Мнения: 152
DEANXIT  - напълно безобидно, не води до пристрастяване, снижава напрежението. Пий първата седмица сутрин 2, и на обяд 1 бр. От втората седмица нататък пий сутрин и обед по 1. Не го взимай след 15.00 часа.

Чувала съм, че е добро. Карай го по-спокойно. Незнам на колко години си, но не трябва да си съсипваш нервите. Замисли се колко прекрасни неща има около теб. Когато изпаднеш в такава ситуация на криза просто си намери нещо любимо за правене и го прави.  Hug Успех миличка! И по-често влизай във форума. Тук винаги можеш да се отпуснеш и да се развеселиш. Всички мами съм сигурна, че ще те подкрепят.  Heart Eyes

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
DEANXIT  - напълно безобидно, не води до пристрастяване, снижава напрежението. Пий първата седмица сутрин 2, и на обяд 1 бр. От втората седмица нататък пий сутрин и обед по 1. Не го взимай след 15.00 часа.
Чак пък това лекарство без лекар. То вярно, че вече го изписват наляво и надясно ама все пак.  Naughty
Мента, глог и валериана е добро - ама си вземи капките.
  Да! Продава се без рецепта и лекарско предписание. Не води до пристрастяване, което е изключително важно. Не казвам, че е хубаво да се пие цял живот, но определено действа. Просто изказах мнение, не го НАЗНАЧАВАМ КАТО ЛЕЧЕНИЕ на никой!  Peace

# 14
  • Мнения: 6 617
По добре разбери причината за тези истерични кризи и се консултирай с лекар.
DEANXIT според мен не много подходящо то е възбуждащо /не сексуално/ хапче- викат му веселото хапче.

Общи условия

Активация на акаунт