Мъжките аромати

  • 3 287
  • 50
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
В съседния форум обсъдихме какви парфюми ползваме ние. Споделете кои са предпочитаните ухания на вашите мъже!

Моят е много суетен и винаги разполага поне с 3-4 парфюма ( дезодорантите не броя  Simple Smile)

В момента ползва ADIDAS 3, BLUE JEANS на Versace, DIAVOLO на Antonio Banderas и един на Ulric De Varens

Вие сте!

# 1
  • Мнения: 631
Моят ползва единствено и само Wild Wind на  Gabriela Sabatini

# 2
  • Мнения: 1 014
BVLGARI  AQVA

# 3
  • Мнения: 465
Дими моят ползва adidas и неще да се отказва от него, а и на мен ми харесва Peace

# 4
  • Мнения: 479
DARE обича, но се пръска и с други.

# 5
  • Мнения: 65
Долче и Габана, когато го усетя, направо се събличам  Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 161
Алюр използва.

# 7
  • Мнения: 1 014
ALLURE homme sport, е другият парфюм на мъжа ми.

# 8
  • Мнения: 4 371
Мъжът ми ползва Boss, но аз съм на вълна Armani code. Направо е жесток и мисля да си го купя за мен Crazy

# 9
  • Мнения: 4 546
аз си помислих, че темата е за мъжки крака и подобни емблематични мъжки аромати Crazy
иначе ползва бос, аква ди жу /незнам как се пише точно/, мидсамър

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
BVLGARI  AQVA - това е истината Peace Вече толкова съм свиканал с този аромат, че ако случайно друг мъж ми замирише на същото, ми настръхва космената покривка, хем се епилирам hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Сега си е харесал някакъв нов на Версаче, не съм го мирисала, но е много впечатлен, може би ще му го купя за рождения ден.

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 14:22 от Amidala

# 12
  • Мнения: 6 390
На него най си му харесва 212 Каролина Херера
но аз все му бутам и зеления Хуго Бос  Crazy, Дизел - и каквото още има за да не застояват  Wink Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 371
аз си помислих, че темата е за мъжки крака и подобни емблематични мъжки аромати Crazy
Това беше готино Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
Ацтек и Ерио

Общи условия

Активация на акаунт