kak облекчавате болката от никненето на зъбите?

  • 2 316
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
отговорете моля!на Бебо му растат 4 зъба едновременно ,температура няма но има разтройство и не може да спи много добре.а разтройството как оправяте?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 971
Генгигел - от аптеката за обезболяване на зъбоникненето. За разстройството-чай от шипки, оризова вода, картофено пюре, ако положението е по тежко - прахче Ентерол(след консултация с лекар).

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз мажа все още с Дентинокс когато видя зор.СПоред мен помага поне временно - пробвах го на себе си  Embarassed
Разтройство с оризова вода, шипки, въпреки, че не ми се е случвало - със запек е по принцип Sad

# 3
  • Мнения: 8 917
Калгел оправяше нещата при нас Peace

# 4
  • Мнения: 1 448
2 пъти съм му давала Панадол, когато вечер много плаче и си личи, че го мъчат тези проклети зъби  Sad

# 5
  • Мнения: 3 089
дентинокс, калгел, нурофен. но не помага особено. все пак давам - поне правя по нещичко за облекчаване на болката.

# 6
  • Мнения: 832
Панадол, но когато започне много да мрънка и да си пъха всичко в устата.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
С консултация при хомеопат се оправяме. Препоръчвам!

# 8
# 9
  • Русе
  • Мнения: 270
С консултация при хомеопат се оправяме. Препоръчвам!
И аз.
Аз съм давала Chamomilla 30ch и изобщо не разбрах кога и никнаха зъбки, ще видим със следващите как ще е.

# 10
  • Мнения: 959
С гел-gumeze,на който съставките,като чета са хомеопатични.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
С консултация при хомеопат се оправяме. Препоръчвам!
И аз.
Аз съм давала Chamomilla 30ch и изобщо не разбрах кога и никнаха зъбки, ще видим със следващите как ще е.

Моля те кажи ми как го даваш т.е. постоянно ли се дава или само когато никнат зъбките.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Мажа мястото с Дентинокс. Доволна съм от него. И аз съм се мазала, за да го пробвам - действа!
Когато и Дентинокса не помага, давам Панадол. Разстройството не го "оправям" - то само си минава след 1-2 дни

# 13
  • Мнения: 781
Панадол, Нурофен, дентинокс.....нищо не помага. Един гел- orajel свърши добра работа.

# 14
  • софия
  • Мнения: 432
С консултация при хомеопат се оправяме. Препоръчвам!
И аз.
Аз съм давала Chamomilla 30ch и изобщо не разбрах кога и никнаха зъбки, ще видим със следващите как ще е.

Моля те кажи ми как го даваш т.е. постоянно ли се дава или само когато никнат зъбките.
и аз съм много доволна от хамомила 9СН. слагах по 5 гранулки в шишето с вода, само когато растат зъби

Общи условия

Активация на акаунт