това ли са контракциите, какво ме очаква?

  • 872
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Здравейте момичета,

Сутринта се събудих от пронизваща болка и стягане на корема като камък, придружено с болка в кръста. Продължи 10-15 секунди. От сутринта си ги засичам, но са на много различни интервали: от 10 мин. през 6 мин. до 30 мин. понякога, понякога затихват , понякога са кратки, други са много болезнени и дълги. Какво ме очаква близките часове!? Кога да се стягам за болницата?? Ще отмине ли, фалшива тревога ли е, или тези дни ще раждам??!

Благодаря ви, какво ли щях да правя без вас! Close-mas:

# 1
  • Мнения: 3 634
Някой май ще ражда!!!  Grinning

Сега спокойно само... Стегни си багажа, да може само да го грабнеш и тръгнеш като му дойде времето. И успех!

# 2
  • Мнения: 285
Миличка, най - добре е да се обадиш на гинеколога си първо. Иначе от собствен опит мога да ти кажа, че контракциите ти трябва да станат на равни интервали, като се редуват на 20 минути се отива в болница. Така или иначе, започнало се е Simple Smile И това е прекрасен миг от живота ти! При всеки е индивидуално, така че наистина е добре да се консултираш със специалист. Аз например нямах болка и затова отидох в болницата със 7см разкритие и то само защото ми изтекоха водите както спях. Хубаво е да се знае какво е разкритието ти.
А най-важното е, да си спокойна и да очакваш вълшебния миг:) Ако знаеш само какво слънчево събитие те очаква...ти си щастливка - повярвай ми! Simple Smile
Да гушнеш бебока от нас като се появи! Simple Smile
Желаем ти леко раждане и много щастливи мигове! Simple Smile

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Леко раждане ти пожелавам! Мисля , 4е тие дни е възможно да родиш. При мен така беше 2 дни преди да родя.

# 4
  • Мнения: 7 106
Мдааа,мисля, че това е края на бременноста ти Grinning !Момичетата са ти дали добри съвети, аз искам само да ти кажа, че ще стискам палци всичко да мине по най-лекия възможен начин и след няколко дни да се похвалиш тук с най-сладкото бебче.Кураж мила и ще видиш, че всичко ще бъде на ред!

# 5
  • Мнения: 1 187
Скоро ще да е раждането-леко и безпроблемно!
Стискам палци! newsm10

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Леко раждане! Wink

# 7
  • Мнения: X
Айде и да се похвалиш Laughing

# 8
  • Мнения: 455
Леко раждане, стискаме палци, да не забравиш да се похвалиш после на всички нас.

# 9
  • Мнения: 4 358
Вижда се краят  Wink
Желая ти леко и бързо раждане!  fingerscrossed

# 10
  • Мнения: 404
Мисля,че тези дни да не казвам часове ще си имаш едно прекрасно създание до теб.Пожелавам ти успех и леко раждане.

# 11
  • Мнения: 1 517
Да, вече имаш родилни контракции. Но най-добре се обади на лекаря си, да ти каже какво да правиш. Леко раждане! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт