ДОСТАТЪЧНО ЛИ СМЕ ГОЛЕМИ?

  • 1 779
  • 15
  •   1
Отговори
Така, както едва ли знаете  Grinning вкъщи правим ремонт. Синът ми е петгодишен, и смятаме, да сложим легло на два етажа, или пък "сандвич". Но въпроса е: достатъчно ли сме големи да спим да долното ниво,или ще падаме?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Хихихи, помислих, че ще прочета нещо много сериозно за вас двамата и връзката ви  Joy
Ами може да пробваш и на първо време да сложиш нещо меко до леглото та ако пада , да е на меко  HugЩе свикне  Peace

# 2
  • Мнения: 2 274
   Моят син спи на самостоятелно легло без решетки от 4 годишен и не е падал до сега! Не виждам проблем! Ако се притесняваш, докато свикне можеш да слагаш одеало на пода или ако имате килим да го издърпваш към леглото, че ако падне да падне на меко  Peace!

# 3
  • Мнения: 1 492
Мисля, че няма да имаш никакъв проблем.Та той си е голямо момче Hug, не се притеснявай. Моето дете спи на собствено голямо легло точно от 5 годишна възраст.

# 4
Хихихи, помислих, че ще прочета нещо много сериозно за вас двамата и връзката ви  Joy
Странно...  Joy Joy Joy

Тъй де, няма да се притеснявам.

# 5
  • Мнения: 3 622
Имам син на 8 години. Преди две решихме че е крайно време да му направим детска стая. Допитахме се и до него и той искаше легло на два етажа за да спи на горното. Много се двоумихме  newsm78, но в крайна сметка порачахме детското обзавеждане с легло на два етажа. Стълбите към втория етаж са като големи кубчета и всяко кубче е чекмедже, в което моят син си е наредил всевъзможни неща. Бях малко притеснена да не падне, но леглото е доста добре обезопасено така че няма опасност, а и имаме едно допълнително легло - може да затрябва Joy

# 6
Между другото: тази детска допада ли Ви?




Питам, че сериозно сме се запътили към нея.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Да, харесва ми в по-светлия вариант  Peace
Моля направи заглавието с малки букви  Praynig

# 8
  • Мнения: 88
Синът ми беше на 2 години и половина когато го отделихме в самостоятелна стая на голямо легло.Не е падал от леглото.

# 9
  • Мнения: 239
и мойта дъщеря е на 5 и вече година и половина спи на 2рия етаж, досега не е падала(леглото си има преграда) ама като го купихме бая нощи будувах да не падне детенце, или пък да забрави че спи на високо и да стане , но свикнах.  дано да си изберете хубаво легло и хем да е удобно , хем да зарадва детето.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ами не знам дали ще падате всички, по- вероятно е само детето да пада  Peace

# 11
  • Мнения: 2 274
Ох, много е хубава тази детска стая  Peace! И аз исках нещо подобно, но имахме легло и решихме че като дойде ред за второ тогава ще му мислим! Е, второто идва, но има време да решим за нещо подобно: 2-3 години  Mr. Green!

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Моите по принцип спят без решетка още от бебета. Като забременях с малкия, тъй като си имахме детско легло, решихме да направим нормално легло за баткото, което да е на втори етаж. Не съм се притеснявала от падания. Аз проектирах леглото и преградата отпред и за мен е достатъчно сигурно.
Интересна е детската стая. На мен горното легло на първата (обща) снимка не ми изглежда добре обезопасено Thinking На другите снимки е по-добре. Лично мнение Peace

# 13
  • Мнения: 1 311
Ами може да пробваш и на първо време да сложиш нещо меко до леглото та ако пада , да е на меко  HugЩе свикне  Peace

Аз съм решила да сложа надуваем дюшек - хем меко, хем евтино. Само да не му хареса да си пада върху него  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 517
Моя син от съвсем малък спи без решетка на кошарата, а от около 5 годишен спи на горното легло. Никога не е падал (горе има преграда). А сестра му спи на долното, вечер и слагаме стол, тя го рита и пак пада  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт