Хранене на близнаци

  • 821
  • 8
  •   1
Отговори
Кажете ми как да отуча мой те бебоци от нощното хранене???
Стават по 2 - 3 пъти да АМ нощно време.

# 1
  • Мнения: 89
Когато им дойде времето сами ще се откажат. Моите ги пробвах няколко вечери на вода, но само се изнервях и продължих да ги храня като им измествах часа с по 15 мин. напред. В началото на трети месец пропускахме храненето в 24.00 часа и се събуждахме към 4.30-5  часа, после постепенно стигнахме до 6.30.

# 2
  • Мнения: 7 640
в случая дали са близнаци или не- не е важно Laughing.
Като поизрастнат, ще започнат да спят по цяла нощ- в нашия конкретен случай към третия месец

# 3
  • Мнения: 7 803
м да няма zна4ение броя на децата  Hug
сами се откаzаха на 2 месеца  Peace

# 4
  • Мнения: 321
  Една от мамите с които се събираме има близнаци - нейните са се отказали от нощно ядене още през първия месец, а моята госпожица изчака да стане на 5 месеца за да спре да яде нощем.Това си е до дете, те сами ще си покажат. Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
в случая дали са близнаци или не- не е важно Laughing.
Като поизрастнат, ще започнат да спят по цяла нощ- в нашия конкретен случай към третия месец

Подкрепям Полар, само мога да гадая как се оправяте с две, като на мен едно ми иде да го метна през прозореца  Joy Не трябва да се отучват насила. Когато му дойде времето те сами ще спрат. Обикновено става около третия месец.

# 6
  • Мнения: 243


Подкрепям Полар, само мога да гадая как се оправяте с две, като на мен едно ми иде да го метна през прозореца  Joy Не трябва да се отучват насила. Когато му дойде времето те сами ще спрат. Обикновено става около третия месец.
Обикновено...да, но не и моите Wink.Още ставаме в 4:30 или 5:00 за ядене #Crazy Sick

# 7
  • Мнения: 409
Дали са близнаци или не -не е важно. Те сами ще се откажат затова споко Praynig

# 8
  • Мнения: 2 022
Нашите се отказаха от нощното хранене на почти месец. Първо започнаха да се будят в 4:30, после в 5, 5:30, 6 и т.н. и за около 2 седмици си изградиха навика да е след 6.  Сега стават в 7-8 сутринта за първо хранене. Но според мен няма значение дали са близнаци. Когато се събуди той веднага след това давам и на нея за да са в един график и тя си хапва в почти сънено състояние.

Общи условия

Активация на акаунт