Био Актив Хром и Влакно

  • 917
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
Противно на това, което писах в другата тема, днес спонтанно си ги купих в кварталната аптека  Crazy. Четох старателно старите теми по въпроса още преди няколко месеца и имам идея какво да очаквам, но за съжаление не си спомням дали сте коментирали как се пият - преди, по време или след ядене и за влакното всички таблетки на 1 път или разделени през целия ден. Благодаря предварително на всички, които ми отговорят!

# 1
  • Мнения: 5 228
Аз пия хрома сутрин на гладно, а влакната - по 2-3 около 1 час преди хранене, в общи линии 2 или 3 пъти на ден. Не трябва да се пият наведнъж, защото идеята е, че увеличават обема си и придават чувство за ситост, а е логично да трябва да си сит по няколко пъти на ден.  Laughing

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз пиех хрома сутрин на гладно. После по 2 влакна, 3 пъти на ден, половин час преди ядене. Между другото, супер доволна съм от тях Peace!

# 3
  • Мнения: 35 891
Благодаря ви за отговорите!

# 4
  • Мнения: 324
И аз пиех хрома сутрин на гладно. После по 2 влакна, 3 пъти на ден, половин час преди ядене. Между другото, супер доволна съм от тях Peace!

Мамо Мери, какво значи "супер доволна"? Дай по-подробно инфо, колко свали, въобще ли не изгладняваше и т.н., че да се мотивираме и ние  Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 610
а аз искам да питам за влакното, как ви действа на перисталтиката?
ходите ли по-често до тоалетна, т.е. редовно?

Общи условия

Активация на акаунт