Koliki ili zapek

  • 848
  • 3
  •   1
Отговори
Az sam maika na 46 dnevno kamache i savsem ne znam kakvo da pavja. Ot 2-3 sedmitzi pohti postojanno se napava, guhti, proplakva i sled tova se razplakva bezuteshno. Vsichko tova v povecheto sluchai e saprovodeno s pratzkane, no ne e zadalzhitelno... Veche savsem se obarjakah ne znam dali e zapek ili sa koliki. Akoto e mezhdu zhalto i zeleno (postojanno varira), kato konsistentzija ne e kato kashichka, no ne e i tvado ima neshto kato mnogo malki butchitzi i kato mu barsha dupeto gi oseshtam kato tvadi malki topchentza. Takav e vidat im oshe ot samoto nachalo. Neshto koeto e vazhno da zneete, e che se karmim s iztzedena karma, zashtoto toj mnogo mi razranjava gardite (vinagi prerjazva zanata, grhti, mjata se kato zahape zarnoto, v obshti linii istinski koshmar Sad(
Ne znam kakvo da pravja - nadjavam se njakoi ot vas da e sreshtal tova kato problem i da me posavetva kakvo da napravja

Mersi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 1 030
И при нас беше така на вашата възраст. Това са си колики. Ние още имаме, но вече са доста по-слаби. А преди по цял ден беше така - още със събуждането и се започваше едно пъшкане, напъване и рев...Давах капки / и още давам/ - всички видове пробвах,ама кой-знае какъв ефект не видях...Единствено времето помага...

# 2
Здравейте, и при нас е същото само, че ние акаме на два дена и аз се чудя запек ли има или е нормално да се изхожда на два дена . Кърмя го и го дохранвам с АМ .През цялото време се напъва да се изака и ръмжи постоянно . Имам чувство че му е и тежко на стомахчето ,а пък вечер има и колики и преди да заспи все си плаче.Акото му е както при Вас гъста каша но не е твърдо.Цялата къща с нетърпение чакаме да се изака .Преди плачеше че е гладно ,сега го дохранвам плаче че му е тежко че не е акало а пък вечер че има колики. Ние сме на 1 месеци 5 дни. направо се побърквам дап се чудя сега пък каква е причината че плаче.

# 3
  • Мнения: 1 030
До третия месец акаше по 6-7 пъти на ден, сега - средно 3 пъти. Винаги акото е било като чорба, а не като каша. Напъването според мен е повече от газове, които са болезнени много често.Чак след 3,5 месеца се поуспокои, но не напълно.

Общи условия

Активация на акаунт