Търся магазин за люлеещи столове -гр.София

  • 3 088
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 067
Здравейте,

кумовете ни се женят след по-малко от 20 дни, и сме решили да им подарим люлеещ стол, но нямам представа в кои мебелни магазини има такива, а да обикаляме всичките ще ми е нанагорно, впредвид че съм и бременна..

Моля, ако някой разполага с адреси, линкове, инфо за такива столове, да ми предостави.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 7 474
Видях вчера на бул.Стамболийски след Мола от дясната страна в посока Рамстор има един магазин за плетени мебели и сувенири и пред магазина е изложен един такъв.

# 2
  • Мнения: 3 089
нашият е тип мека мебел. от мебелен магазин на стъамболийски срещу нои. струва 260 лв. отнема около месец, за да се изработи. за цената си това е най-удобният люлеещ се стол, на който съм сядала. ето такъв е:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10745&AlbumId=37218
можете да изберете и други цветове.
а магзаина, за който говори лео, е бамбукита. такъв има и на пиротска след опълченска в посока запад на десния тротоар.

# 3
  • Мнения: 202
 има магазин за мека мебел и ратан на бул."Цар Борис III",след кръстовището с "Д.Нестеров" от дясната страна в посока Павлово.Стола е много красив и е 300лв.

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
В Практикер или Бриколаж в Младост гледах /т.е. на Цариградско шосе дето са/ - но не помня в кой от тях

# 5
  • Мнения: 2 197
Нашият люлеещ се стол е от ул. Прага, след 5-те кьошета по посока Александровска болница, от страната срещуположна на нея, може би 2 или 3 пресечки след кьошетата магазин за ратанови изделия. Много е хубав и ги имат в наличност (поне като го купувахме имаше)

Общи условия

Активация на акаунт