Почистване на устни и очи

  • 662
  • 6
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сестра ми размахва една брошура на Ив Роше, в която сред козметичните услуги пише: почистване на лице, устни и очи.
Та се чудим - какво значи това? Тоест, какво трябва да им се почиства на устните и очите?  newsm78
А аз си ходя с непочистени, тцъ, тцъ. Laughing

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ами ако си гримирваш очите, ако слагаш сенки, спирала, молив, естествено, че трябва да ги почистиш.

А за устни- ами от червилото.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Ексфолиране на устните, например.
Моите (че нямам други под ръка) ексфолирам с четката за зъби или с ексфолиращите кърпички за лице на Pon-Pon (или Pom-Pom ли бяха).

# 3
  • Мнения: 5 228
Да не би да означава, че ако отидеш гримирана за козметична процедура, плащаш, за да ти махнат грима? Малоумно, но на мен така ми звучи.   Rolling Eyes

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ексфолиране на устните, например.
Моите (че нямам други под ръка) ексфолирам с четката за зъби или с ексфолиращите кърпички за лице на Pon-Pon (или Pom-Pom ли бяха).

Бу,ти направо ме съсипа.  Sad
А аз значи си мисля че си почиствам лицето,а то какво било.
Ще се поправя. Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 472
Момичета, най-важното в грижата за кожата е почистването. Не се чудете, защото, ако не си почистите кожата от грим, прах и себума отделен от порите, все едно, че си нанасяте хранителния крем / повечето ползвате само крем -овлажнител/през вълнен чорапогащник.А много често използваме водоустойчиви червило. молив, ф.д.тен или спирала. Тогава ни трябват по-специални почистващи продукти....

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
А много често използваме водоустойчиви червило. молив, ф.д.тен или спирала. Тогава ни трябват по-специални почистващи продукти....
Не, не ползваме водоустойчива козметика Grinning

Общи условия

Активация на акаунт