кой "дава"повече във вашата връзка?

  • 3 169
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 253
абе уж се гради една връзка на компромиси,да правите едни такива дребни,но  НЕ  и маловажни неща един за друг...знаете. доста често имам чувството ,че май аз повечко се "раздавам" newsm78
при вас как е?

# 1
  • Мнения: 5 622
И аз имам такова чувство. Ако питате мъжът ми, обаче ще каже, че той дава повече  Wink

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
О, различно. Взаимно правим копромиси, кога с удоволствие, кога не... Трябва си.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Никой- компромисите са на кантар май...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Още от начало той дава повече - продължава да е така и аз се чувствам малко виновна.... Confused

# 5
  • Мнения: 75
При нас е май еднакво. По различен начин е но, но всеки прави каквото може, за да вървят нещата по най-добрия начин.

# 6
  • Мнения: 2 212
Честно казано не искам да се замислям кой колко дава, почнем ли да теглим на везни аз колко, ти колко...явно нещо вече има друго като пролука в отношенията, разбира се изключвам случаите, в които очевидно само единия прави компромиси и дава...

# 7
  • Мнения: 2 253
И аз имам такова чувство. Ако питате мъжът ми, обаче ще каже, че той дава повече  Wink
хахаха то така де.аз сега мрънкам тук ,но ако  питат него... Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да преценя, но може би мъжът ми, защото аз давам доста, но сякаш все неща, които ми е приятно да давам, а той прави повечето компромиси.

# 9
  • Мнения: 2 792
  Не си ги мерим... компромисите  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 639
Честно казано не искам да се замислям кой колко дава, почнем ли да теглим на везни аз колко, ти колко...явно нещо вече има друго като пролука в отношенията,

Романтично погледнато е така.  Grinning
Но в реалния живот се случва да му се струва на човек, че дава повече .

Даваме еднакво за сега .

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз като гледам- аз, той сигурно като гледа - той, факт е че той си остави семейството и приятелите за да дойде да живее тук с мен, защото не успях да вляза в университета, факт е, че ме търпи вечер като седна за един час на компютъра и виси край мене като мебел, но за ежедневните, дребни неща... Не мога да се съглася че той изобщо е направил компромис за нещо. Тея дни се бях оплаквала даже.

# 12
  • Мнения: 2 237
Както аз,така и хората около нас смятат че аз давам повече.И винаги е било така,ама като съм патка.... Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
Той дава повече...

# 14
  • София
  • Мнения: 478
Ако питате мъжът ми, обаче ще каже, че той дава повече  Wink

Но аз поне за себе си вярвам, че се раздавам повече  Blush

Общи условия

Активация на акаунт