И пак за мъжете...

  • 3 027
  • 40
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета и момчета, позволих си да направя тази темичка провокирана от собствения си МЪЖ  Crazy !!!  Незнам вече дали е нормално това неговото  newsm78. Не пие никакъв алкохол, не гледа мачове а аз съм фенка, не пуши цигари а на мен ми се пуши точно в момента но съм обещала  #Cussing out, спортува непрекъснато, а да не ви говоря, че чисти по добре и от мен  Blush. Направо незнам, понякога ми се иска да е поне малко като типичните мъже  Whistling

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
В смисъл, да се уригва, да псува националната гарнитура по време на мач...и да разхвърля мръсни чорапи из цялата къща ли... Joy
Тцъ, тцъ...няма угодия...
Я, си нацелувай мъжлето едно хубаво и не му мисли толкова... Mr. Green

# 2
ти пък откъде го намери този...те вече не изчезнаха ли тоз модел? newsm78

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 351
ти пък откъде го намери този...те вече не изчезнаха ли тоз модел? newsm78

 е на сватбата ни DJ-я каза, че е последния в червения списък  Joy

# 4
  • Мнения: 8 917
Здравейте момичета и момчета, позволих си да направя тази темичка провокирана от собствения си МЪЖ  Crazy !!!  Незнам вече дали е нормално това неговото  newsm78. Не пие никакъв алкохол, не гледа мачове а аз съм фенка, не пуши цигари а на мен ми се пуши точно в момента но съм обещала  #Cussing out, спортува непрекъснато, а да не ви говоря, че чисти по добре и от мен  Blush. Направо незнам, понякога ми се иска да е поне малко като типичните мъже  Whistling

Не дърпай дявола за опашката Mr. Green

# 5
  • Мнения: 490
Внимавай какво си пожелаваш ... Laughing

# 6
  • Мнения: 1 517
Здравейте момичета и момчета, позволих си да направя тази темичка провокирана от собствения си МЪЖ  Crazy !!!  Незнам вече дали е нормално това неговото  newsm78. Не пие никакъв алкохол, не гледа мачове а аз съм фенка, не пуши цигари а на мен ми се пуши точно в момента но съм обещала  #Cussing out, спортува непрекъснато, а да не ви говоря, че чисти по добре и от мен  Blush. Направо незнам, понякога ми се иска да е поне малко като типичните мъже  Whistling
Оооо, много скучно, бе  Mr. Green
Сменявай го веднагически!!!
P.S. Да ти е жив и здрав и все тъй да я кара   bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Ти май искаш, да се изфукаш! smile3521

# 8
  • Мнения: 1 680
Я да почнем сега едно фукане...
Моя мъж е нестандартен пък. Спи на въглавница от семена Crazy(а колко е удобна няма да казвам, само гледам да му я отмъкна)

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ти май искаш, да се изфукаш! smile3521

 Ако мислиш, че е много лесно  Crazy то нашето е от най- крайното, хем ми е добре но понякога ми се иска да вземе една бира и да седне да гледа мач и поне веднъж да го чуя да псува  Confused

# 10
  • Мнения: 1 517
Ти май искаш, да се изфукаш! smile3521

 Ако мислиш, че е много лесно  Crazy то нашето е от най- крайното, хем ми е добре но понякога ми се иска да вземе една бира и да седне да гледа мач и поне веднъж да го чуя да псува  Confused
Прекален светец и Богу не е драг!  bowuu

# 11
  • Мнения: 494
Ти май искаш, да се изфукаш! smile3521

 Ако мислиш, че е много лесно  Crazy то нашето е от най- крайното, хем ми е добре но понякога ми се иска да вземе една бира и да седне да гледа мач и поне веднъж да го чуя да псува  Confused

Ииии ,ай си ги менкаме ,моя мач не гледа ,ама пийва биричка пък и как псува. newsm53

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ти май искаш, да се изфукаш! smile3521


 Peace

Радвай се, че то след време не се знае... Шегувам се, ами браво, много хубаво, все така да те радва Simple Smile

# 13
  • Мнения: 339
Внимавай какво си пожелаваш ... Laughing

И моят е такъв, ама нали съм го избирала да е уж най-добрия...не че е съвършен, ама ти твоя как го избира като тия неща не ти харесват newsm78

# 14
  • Popovo
  • Мнения: 571
Радвай му се  Grinning, че са на свършване такива мъже  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт