Ауууу........ Нели Топалова при Коритаров !!!!Гледате ли ?????????

  • 4 808
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Ауууу........ Нели Топалова при Коритаров !!!!Гледате ли  ?????????Ужас просто само мога да предположа Коритаров на кво ще е подложи ??????Айде отивам да гледам !!Дано не и задава много сложни въпроси ...

# 1
  • Мнения: 5 462
Оле майко тия двечките не са у ред ??????О някакъв ужас срам и позор за България !!!Абе тази жена няма ли срама , абе може ли да излезе и да говори само глупости ,тогава когато изобщо говори .А като си помисля че актриса ,че тя как си е помнила ролите .......ох мале ...ужас  просто.Оная другата и тя не у ред !!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мислех, че вече нищо не може да ме учуди в БГ политиката, ама Топалова ме хвърли в потрес направо Shocked #Crazy ooooh!!

# 3
  • Мнения: 5 462
Абе че Коритаров че  не си поплюва хич не ме учудва,  ама Лорчето как #2gunfire и го каза направо ме накефи ......... hahaha

# 4
  • Мнения: 2 495
що бе?какво си приказват newsm78Веднъж я гледах по "БТВ тази сутрин" и Николай Бареков говореше с нея,ама нищо не можах да чуя, защото пералнята центрофугираше

# 5
  • Мнения: 2 161
Защо така постъпват тези жени?Патки ли са или просто са поблазнени?Тази Нели Топалова как хубаво си дублираше и водеше разни красиви спектакли...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, много тъжно. Чак мен ми стана неудобно като гледах.

# 7
  • Мнения: 1 072
Разкажете моля, за тези, които са на работа.

# 8
  • Мнения: 520
Ох, много тъжно. Чак мен ми стана неудобно като гледах.
И на мен , стана ми неудобно....странно някак си, исках по-бързо да  свърши, че да не се излага повече. Как е възможно да не знае от коя соц. агенция са и изследванията? Не знае от къде са и данните ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 495
Разкажете моля, за тези, които са на работа.
И аз това казах Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А Лора Крумова какво и е казала, това го изпуснах?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не само данните не знае от къде са ooooh!, не знае и кой е първият демократично избран президент, то щото много сложно Crazy!
Пълна излагация, тотална...
А Лора какво й каза, че на мен не ми издържаха нервите?

# 12
  • Мнения: 3 211
аз я гледах при Бареков, много се смях. Той я пита "как, имате ли механизми да отворите глава енергетика" и тя вика "ами питайте ген.....(не помня кандидата й за президент), той го е измислил hahaha"
идеите им са да изтеглят войниците от Ирак, да отворят глава енергетика, данаправят референдум за базите на НАТО в България.
Аз се чудех коя е тази нели Топалова, само гласът й ми беше познат, сега се светнах от вашите постинги, аз си викам тази е като актриса, запомнила си е ролята и си говори нейното.

# 13
  • Мнения: 1 052
Уф, пропуснах, но видях темата и превключих на НТВ, където само видях Коритаров и Лора как си пускаха къси пасове, какво може да готви Лора, кой е първият космонафт, първият демократично избран президент.... и ми стана ясно. Леле колко мъка има по този свят...

# 14
  • Мнения: 663
По принцип мнението ми за Н. Топалова е за  некадърна или  неуспяла актриса, изявяваща се като водеща, сега като разбрах че е кандидатирана  за виц. президент за момент си помислих, че греша, но неее...мен ме хвана срам като гледах.

Общи условия

Активация на акаунт