Боровец - кабинковия лифт дали работи и сега.

  • 1 228
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 210
В голям спор сме с половинката. На мен ми се ходи на планина, ама той твърди че в Боровец е ужасна скука и какво сме щели да правим. Според мен дори разходката нагоре и надолу с лифта плюс малко горе на баирите си струва.
Въпросът е - хванали сме се на бас дали работи лифта. Някой знае ли?

# 1
  • Мнения: 2 108
аз предполагам,че да, но не съм 100% убедена
звъннете един телефон и след 5 мин ще знаете Laughing

# 2
  • Мнения: 36
Здравей Аничка. Със сигурност ти казвам, че лифтът работи и сега. Почива понеделник и вторник и в другите дни от седмецата работи. Последното качване от горна станция през дните сряда, четвъртък и петък е в 16.20ч., а в събота и неделя - 18.30ч. Ни е с приятелят ми бяхме там в неделя и стигнахме почти до мусала. Боровец е малко строителна площадка, но не е толкова страшно, а горе в планината беше чудесно. Имаше и доста хора, незнам може би заради това, че беше неделя. Дано съм ти била полезна, но при всички случаи ти печелиш баса. Приятен ден.

# 3
  • Мнения: 2 309
Боровец е малко строителна площадка, но не е толкова страшно, а горе в планината беше чудесно.

Хич даже не е малко, даже бях пускала тема по въпроса, иначе лифта си бачка, качва се до Ястребец, за 40 мин. сте до хижа Мусала, а ако решите може да се качите и до върха, виж горе е страхотно - въздух, природа, кончета, абе направо ще ви завидя, ако се дигнете дотам.

# 4
  • Мнения: 1 210
Благодаря за отговорите ви.
Не вярвах, че ще излезем извън София, но успяхме да стигнем до хижа Мусала. Много съм щастлива. За съжаление нямаше време за катерене до върха, пък и малкия пампаец (на почти 4) издъхна само от разходката до хижата. На връщане на няколко пъти клинка да го носим, но добре че бяха малките спирки за хапване на боровинки.
Мисля, че тази нощ ще спя като заклана.

Времето беше чудесно. 11 градуса на сянка, но на слънце със сигурност беше повече. Аз по едно време бях по тениска, ама в същото време сина беше с поларено якенце (без да се изпоти).

Ами това е. Както се казва "Никога не казвай никога" (е не съм била фен на такива разходки, ама винаги има първи път).

Общи условия

Активация на акаунт