Страхотна гимнастика

  • 7 186
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 339
Просто не можех да не го споделя с вас... Нали сте ми другарчета Hug

Ето от тук:

http://torrents.linkos.bg/details.php?id=55269

може да свалите две страхотни ДВД-та с гимнастики на сп."Self", при това озвучени на български език. Вчера бях изненадана повече от приятно от съпруга ми, който със сладка усмивка ми ги предостави вече свалени и записани. Как да не го обича човек Heart Eyes
Признавам, че все още не съм намерила време да потренирам, но ги разгледах и изглеждат идеално.
Успех на всички спортуващи!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 339
Но, моля ви, не ме питайте за технически подробности относно свалянето - торентите не са от моите компетенции. Аз само тренирам на готово Blush

# 2
  • Мнения: 321
Обаче аз нещо не успях да вляза,и щом и ти не можеш да дадеш инфо как да стане ще чакам някой по-вещт да сподели! Wink

# 3
  • Мнения: 3 339
Обаче аз нещо не успях да вляза,и щом и ти не можеш да дадеш инфо как да стане ще чакам някой по-вещт да сподели! Wink

В какъв смисъл не успя да влезеш?
Не ти отваря линка ли?

И се пише вещ, а не вещт

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 610
а аз вече свалям и двете части
в какъв смисъл не можа да влезеш?
нямаше никакъв проблем отвориха се от раз

# 5
  • София
  • Мнения: 185
много мерси за линка Peace

# 6
  • Мнения: 1 241
Обаче аз нещо не успях да вляза,и щом и ти не можеш да дадеш инфо как да стане ще чакам някой по-вещт да сподели! Wink
нали знаеш че трябва да имаш някакъв торент клиент за да можеш да ги сваляш?

# 7
  • Мнения: 321
Ми незнам какъв е този торент клиент.Искат ми регистрация и когато се регистрирам ми дава грешка newsm78Явно този торент ме бърка нещо Thinking Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 321

И се пише вещ, а не вещт
[/quote]

 Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 152
Еееееееее, страхотна си.  Hug Heart EyesЩе го пробвам. А искате ли да спортуваме заедно и всяка ще си каже резултата? newsm47

# 10
  • Мнения: 152

И се пише вещ, а не вещт

 Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes
[/quote]


Еееее, споко бе. Всички правим грешки  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 241
А искате ли да спортуваме заедно и всяка ще си каже резултата? newsm47

идеята е ценна,но трябва поне месец да мине сигурно,за да се забележи,при това ако я правиш често
аз още я дърпам и не съм я разглеждала

# 12
  • Мнения: 152
А искате ли да спортуваме заедно и всяка ще си каже резултата? newsm47

идеята е ценна,но трябва поне месец да мине сигурно,за да се забележи,при това ако я правиш често
аз още я дърпам и не съм я разглеждала
Аз също не съм я започнала. Пиши като я свалиш, за да си дадем старт. За теб незнам, обаче аз не съм супер стриктна, но сега си обещавам да бъда newsm10

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Момичета,
Това е сайт с торенти и като такъв изисква да имате регистрация! Ако досега не сте ползвали http://torrents.linkos.bg то сега е моментът да се регистрирате, безплатно е Simple Smile Ако нямате торент програма, с която да сваляте нещата, които Ви харесат, Ви препоръчвам BitComet - http://www.bitcomet.com/doc/download.htm и после като си харесате някой торент, кликвате върху него и програмата ще ви го разпознае и ще започне да го сваля Simple Smile След като го свали на 100 %, можете да си го намерите в папката на BitComet в Program Files в Downloads
Ако имате въпроси по торентите, аз съм насреща Simple Smile Не съм на среща, а насреща да помагам  Joy

# 14
  • Мнения: 1 241
Аз също не съм я започнала. Пиши като я свалиш, за да си дадем старт. За теб незнам, обаче аз не съм супер стриктна, но сега си обещавам да бъда newsm10

по-добре не си обещавай-и аз все тази грешка правя и една седмица тренирам като луда всеки ден и после ми омръзва,но разбрах че е по-добре да тренираш когато ти се тренира и постепенно като свикнеш да си нагаждаш режима.то във филма трябва да се казва колко често да се прави,иначе обещават след 4 седмици да сме нови хора
аз ще започна още тази вечер(до 5 съм на работа)утре ще кажа дали е било яко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт